Termomodernizacja budynków szkolnych w Słopnicach

GMINA SŁOPNICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00256652
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00256652/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-15 09:31
Lokalizacja
Słopnice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af95f117-f072-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7371410411
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW TOKARCZYKLipowe, PL · lot 0
319 077,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256652 z dnia 2022-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków szkolnych w Słopnicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOPNICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892699

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 911

1.5.2.) Miejscowość: Słopnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-615

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183326200

1.5.8.) Numer faksu: 183326018

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slopnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slopnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.malopolska.pl/ugslopnice/Article/id,54556.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynków szkolnych w Słopnicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af95f117-f072-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256652

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015897/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynków szkolnych w Słopnicach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213936/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 235310,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w trzech budynkach szkolnych w miejscowości Słopnice polegających na m.in.: malowaniu elewacji budynku, wymianie stolarki drzwiowej, wymianie rynien, rur spustowych i podsufitki, wykonaniu kostki brukowej. Szczegółowy zakres robót określają przedmiary robót stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319077,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389460,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319077,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo – Budowlany Zbigniew Tokarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492009965

7.3.4) Miejscowość: Lipowe 194

7.3.5) Kod pocztowy: 34-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319077,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane