Przebudowa kotłowni w PSP nr 3 w Strzelinie

Gmina Strzelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00256719
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00256719/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-15 09:48
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d804931b-d5e8-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9140006467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweRoboty w zakresie burzeniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256719 z dnia 2022-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa kotłowni w PSP nr 3 w Strzelinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka 11

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa kotłowni w PSP nr 3 w Strzelinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d804931b-d5e8-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256719

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027936/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa kotłowni w PSP nr 3 w Strzelinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00163252/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 845788,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przebudowę kotłowni w PSP nr 3 w Strzelinie poprzez:
a) demontaż istniejących rurociągów;
b) demontaż istniejącej kaskady trzech kotłów bez utylizacji co oznacza, że po demontażu z pomieszczeń kotłowni PSP nr 3 kotły mają zostać zeskładowane w miejscu wskazanym przez Zamawiającego;
c) demontaż istniejących kominów do wysokości szachtów;
d) demontaż istniejącej instalacji gazowej;
e) czyszczenie istniejących kominów;
f) montaż instalacji gazowej oraz podłączenie do istniejącego elektrozaworu;
g) montaż 3 kotłów kondensacyjnych, gazowych w układzie kaskadowym , układu automatyki wraz z okablowaniem;
h) montaż rurociągów wraz z instalacjami c.o/c.t w obrębie pomieszczenia kotłowni i armaturą, neutralizatora kondensatu, podgrzewacza c.w.u., pomp obiegowych, zaworów, naczyń przeponowych, stacji uzdatniania wody, filtrów, manometrów, termometrów i czujników temperatury, systemu odprowadzania spalin
i) dostawę AKPiA dla nowej technologii kotłowni;
j) zgłoszenie do Urzędu Dozoru Technicznego gotowości odbioru urządzeń technicznych i uczestnictwo w procedurze odbioru przez UDT po stronie Wykonawcy;
k) przeprowadzenie szkolenia dla dwóch osób, wskazanych przez Zamawiającego, z zakresu bieżącej obsługi kotłów i urządzeń kotłowni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotowym postępowaniem do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 639600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1289040,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane