Budowa dróg wewnętrznych gminnych w Kończewicach i w Miłoradzu
GMINA MIŁORADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256732
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 09:50
- Lokalizacja
- Miłoradz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b068381d-f386-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5792029819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256732 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg wewnętrznych gminnych w Kończewicach i w Miłoradzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁORADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żuławska 9
1.5.2.) Miejscowość: Miłoradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-213
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 552711531
1.5.8.) Numer faksu: 552711565
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@miloradz.malbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miloradz.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miloradz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg wewnętrznych gminnych w Kończewicach i w Miłoradzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b068381d-f386-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016783/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa dróg wewnętrznych gminnych w Kończewicach i w Miłoradzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222498/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 230425,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I – BUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ GMINNEJ O DŁUGOŚCI 220 M W KOŃCZEWICACHW ramach zamówienia znajduje się budowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kończewice na działce nr 363/18 o długości 220 m.
a. Utwardzenie istniejącej nawierzchni drogi z kruszywa w postaci dwóch śladów (pasów) z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra każdy odsuniętych od siebie o 1,0 m z wypełnieniem wolnych przestrzeni i otworów piaskiem z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem łamanym o szerokości 0,5 m.
b. Na początku i na końcu opracowania oraz w miejscu utwardzenia zjazdów dodatkowe wypełnienie pasa między płytami z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra płytą YOMB - w miejscach zaznaczonych na rysunku planu sytuacyjnego.
c. Utwardzenie nawierzchni istniejących zjazdów kruszywem.
d. Montaż oznakowania pionowego.
e. Zagospodarowanie terenów zielonych w granicach pasa drogowego.
Parametry techniczne drogi wewnętrznej:
długość jezdni: 220 m,
szerokość jezdni: 3,0 m,
szerokość pasa ruchu: 4,0 m,
szerokość poboczy jezdni: 2 x 0,5 m,
szerokość zjazdów 4,0 m,
szerokość poboczy zjazdów: 2 x 0,5 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 85278,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II – BUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ GMINNEJ O DŁUGOŚCI 193 M W KOŃCZEWICACHW ramach zamówienia znajduje się budowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kończewice na działkach nr 15/1, 21/3 o długości 193 m.
a. Utwardzenie istniejącej nawierzchni drogi wewnętrznej na całym odcinku w nawierzchni w postaci dwuśladu z prefabrykowanych płyt żelbetowych wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra każdy odsunięty od siebie o 1,0 m z wypełnieniem wolnych przestrzeni i otworów piaskiem z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem łamanym o szerokości 0,5 m.
b. Wykonanie zjazdów: szerokość 3,5 m + obustronne pobocza 2 x 0,5 m, skosy min. 1,5 m, a nawierzchnia zjazdów utwardzona z kruszywa łamanego,
c. Wykonanie pobocza: dla jezdni i zjazdów o szerokości 0,5 m obustronne utwardzone z kruszywa pochodzącego z korytowania istniejącej nawierzchni drogi,
d. Montaż oznakowania pionowego
e. Na całej długości projektowanego odcinka drogi po obu stronach poboczy należy po wykonaniu prac umocnić powierzchnie zielone poprzez humusowanie wraz z obsianiem trawą.
Parametry techniczne drogi wewnętrznej:
długość jezdni: 193 m,
szerokość jezdni: 3,0 m,
szerokość pasa ruchu: 4,0 m,
szerokość poboczy jezdni: 2 x 0,5 m,
szerokość zjazdów 3,5 m,
szerokość poboczy zjazdów: 2 x 0,5 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 95191,84 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III – BUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ GMINNEJ O DŁUGOŚCI 137 M W MIŁORADZUW ramach zamówienia znajduje się budowa drogi wewnętrznej gminnej w miejscowości Miłoradz na działce nr 76 o długości 137 m.
a. Utwardzenie istniejącej nawierzchni drogi z kruszywa w postaci dwóch śladów (pasów) z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra każdy odsuniętych od siebie o 1,0 m z wypełnieniem wolnych przestrzeni i otworów piaskiem z obustronnymi poboczami utwardzonymi kruszywem.
b. Na początku i na końcu opracowania oraz w miejscu utwardzenia zjazdów dodatkowe wypełnienie pasa między płytami z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB o szerokości 1 metra płytą YOMB - w miejscach zaznaczonych na rysunku planu sytuacyjnego.
c. Utwardzenie nawierzchni istniejącego zjazdu płytami YOMB.
d. Utwardzenie nawierzchni istniejących zjazdów kruszywem.
e. Montaż oznakowania pionowego.
f. Zagospodarowanie terenów zielonych w granicach pasa drogowego.
Parametry techniczne drogi wewnętrznej:
długość jezdni: 137 m,
szerokość jezdni: 3,0 m,
szerokość pasa ruchu: 4,0 m,
szerokość poboczy jezdni: 2 x 0,5 m,
szerokość zjazdów z kruszywa: 3,5 m,
szerokość zjazdu z płyt YOMB: 4,5 m,
szerokość poboczy zjazdów: 2 x 0,5 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 49955,32 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną dla cz. I wynosi 183 270,00 zł brutto.
Na sfinansowanie niniejszego zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 93 353 zł brutto.
Oferty złożone w postępowaniu przekraczają w/w kwotę. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Unieważnienie postępowania jest więc prawnie dopuszczalne i uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną dla cz. II wynosi 158 657,30 zł brutto.
Na sfinansowanie niniejszego zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 104 205 zł brutto.
Oferty złożone w postępowaniu przekraczają w/w kwotę. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Unieważnienie postępowania jest więc prawnie dopuszczalne i uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną dla cz. III wynosi 114 390,00 zł brutto.
Na sfinansowanie niniejszego zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 55 442 zł brutto.
Oferty złożone w postępowaniu przekraczają w/w kwotę. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Unieważnienie postępowania jest więc prawnie dopuszczalne i uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |