Remont i przebudowa budynków Zespołu Szkół w Kisielicach wraz z zagospodarowaniem terenu
GMINA KISIELICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256856
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256856/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 10:19
- Lokalizacja
- Kisielice, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8abbb02-f85a-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7441684066
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256856 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynków Zespołu Szkół w Kisielicach wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KISIELICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Daszyńskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Kisielice
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kisielice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bipkisielice.warmia.mazury.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bipkisielice.warmia.mazury.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa budynków Zespołu Szkół w Kisielicach wraz z zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8abbb02-f85a-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256856
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028238/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont i przebudowa budynków Zespołu Szkół w Kisielicach wraz z zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232372/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zmówienia jest robota budowlana pn. Remont i przebudowa budynków Zespołu Szkół w Kisielicach wraz z zagospodarowaniem terenu.
2. Inwestycja dofinansowana z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
3. Zakres prac: prace konserwatorskie, restauratorskie (elewacje, wnętrza, stolarka drzwiowa, posadzki, schody) i roboty (sanitarne, elektryczne, budowlane) w budynku wpisanym do rejestru zabytków. Roboty ( sanitarne, elektryczne, budowlane)w drugim budynku ZS i hali sportowej. Zagospodarowanie terenu wokół w/w budynku w zakresie: budowy dwóch boisk wielofunkcyjnych, bieżni, siłowni zewnętrznej, ogrodów deszczowych, wymiana ogrodzenia.
4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowi:
1) Dokumentacja projektowa,
2) STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45262310-7 - Zbrojenie
45262300-4 - Betonowanie
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie do składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |