Wykonanie nowych linii zasilających, modernizacja rozdzielni elektrycznej w budynku A oraz modernizacja instalacji niskoprądowych w budynku D Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Szpital Powiatowy w Zawierciu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256877
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 10:23
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-116e786d-f2d9-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6491918293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256877 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nowych linii zasilających, modernizacja rozdzielni elektrycznej w budynku A oraz modernizacja instalacji niskoprądowych w budynku D Szpitala Powiatowego w Zawierciu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276271110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miodowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 6722011
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalzawiercie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalzawiercie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.szpitalzawiercie.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nowych linii zasilających, modernizacja rozdzielni elektrycznej w budynku A oraz modernizacja instalacji niskoprądowych w budynku D Szpitala Powiatowego w Zawierciu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-116e786d-f2d9-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022326/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie nowych wewnętrznych linii zasilających gniazda elektryczne oraz modernizacja rozdzielni elektrycznej, plus remont rozdzielnii elektrycznej Budynek D wraz z podłączeniem czujek POŻ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221620/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/TP/31/1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 697265,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia dla Pakietu nr 1 obejmuje w szczególności: 1) wykonanie nowej rozdzielnicy elektrycznej T2 0,4kV, 2) wykonanie szyny GSU, połączenie z istniejącym uziomem ochronnym budynku, 3) przepięcie linii odpływowych z istniejącej rozdzielnicy T2, T2.2, T2.3 oraz TW do projektowanej rozdzielnicy wolnostojącej T2 0,4kV, 4) wymiana drzwi wraz z montażem oświetlenia awaryjnego zgodnie z aktualnymi przepisami wraz z malowaniem i uzupełnieniem ubytków w ścianach. Wewnętrzne linie zasilające oraz odpływowe z istniejących rozdzielnic T2, T2.2, T2.3 oraz TW, przyłączone będą docelowo do projektowanej rozdzielnicy wolnostojącej T2 0,4kV IP55 zlokalizowanej w pom. rozdzielni na poziomie piwnicy w budynku „A”. 5) wykonanie układów kompensacji mocy biernej, 6) wykonanie wymiany zasilania do rozdzielnicy T2. 3. W ramach modernizacji rozdzielnicy T2 0,4kV, należy przełożyć istniejące linie zasilające, odpływowe z rozdzielnicy T2 oraz przedłużyć linie kable z tablic T2.2, T2.3 oraz TW zgodnie z ustalonym z Inwestorem harmonogramem.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
4.5.5.) Wartość części: 479267,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia dla Pakietu nr 2 obejmuje w szczególności: 1) przebudowę rozdzielnicy głównej, 2) dostawę i montaż nowej rozdzielnicy zasilanej sprzed głównych wyłączników prądu z układem SZR, 3) instalację głównego wyłącznika prądu wraz z wykonaniem instalacji okablowania do zdalnego przycisku wyłączenia pożarowego, 4) wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego zgodnie z wytycznymi w instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, 5) wyposażenie pomieszczeń piwnicy w instalację systemu sygnalizacji pożaru, 6) weryfikację i rozbudowa istniejącej instalacji na parterze budynku, 7) zmodernizowanie instalacji oddymiania klatek schodowych, 8) wykonanie sterowania urządzeniami zgodnie z scenariuszem pożarowym dla budynku, 9) wysterowanie urządzenia transmisji alarmu pożaru UTA dla przesłania sygnałów alarmowych do PSP. (Dostawa urządzenia UTA w zakresie Inwestora, po podpisaniu umowy na realizację monitoringu pożarowego budynku).4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
4.5.5.) Wartość części: 268137,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 813830,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 911799,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |