„Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej poprzez remont pomieszczeń Domu Ludowego i Filii Biblioteki Publicznej Gminy Przemyśl w miejscowości Ostrów.”
Gmina Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00256999
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00256999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 10:54
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbb3b159-f6af-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7952306299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00256999 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej poprzez remont pomieszczeń Domu Ludowego i Filii Biblioteki Publicznej Gminy Przemyśl w miejscowości Ostrów.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900298
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borelowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 0-16 670 48 00
1.5.8.) Numer faksu: 0-16 670 52 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaprzemysl@home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaprzemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaprzemysl.bip.gov.pl/2022-r/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej poprzez remont pomieszczeń Domu Ludowego i Filii Biblioteki Publicznej Gminy Przemyśl w miejscowości Ostrów.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbb3b159-f6af-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054969/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Rozwój ogólnodostępnej infrastr. kult. poprzez remont pomieszczeń Domu Ludowego i Filii Biblioteki Publicznej Gminy Przemyśl w m. Ostrów oraz zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Kuńkowcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226813/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.7.ZP.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 172476,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.:
„Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej poprzez remont pomieszczeń Domu Ludowego i Filii Biblioteki Publicznej Gminy Przemyśl w miejscowości Ostrów.”
Zakres zamówienia obejmuje remont holu, pomieszczeń biblioteki i sali spotkań.
Na przedmiot zamówienia składają się następujące zakresy:
I. Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania z montażem urządzeń kotłowni gazowej.
1. Wykonanie instalacji gazowej.
a. Wykonanie rurociągów instalacji gazowej,
b. Montaż zaworu i systemu bezpieczeństwa,
c. Próba ciśnieniowa instalacji gazowej,
2. Wykonanie instalacji grzewczej z kotłem gazowym i urządzeniami towarzyszącymi.
a. Wykonanie kotłowni gazowej – montaż kotła kondensacyjnego z elementami towarzyszącymi,
b. Wykonanie odprowadzenia spalin,
c. Wykonanie systemu poboru powietrza,
d. Wykonanie prób szczelności i regulacja działania instalacji,
e. Montaż grzejników wraz z głowicami,
II. Prace budowlane.
1. Prace rozbiórkowe (podłogi):
a. Rozebranie podłóg i legarów,
b. Rozebranie i wywóz elementów stropów drewnianych – zasypek,
c. Rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej,
2. Wykonanie podłóg:
a. Wykonanie warstw izolacji przeciwwilgociowej i cieplnej,
b. Wykonanie warstw podłogowych wraz z ułożeniem paneli,
c. Wykonanie warstw wyrównujących,
d. Wykonanie podłóg w systemie suchego jastrychu z 2 płyt gips-włóknowych EI60,
e. Wykonanie posadzek z płytek kamionkowych „Gres”,
f. Osadzenie listew przypodłogowych i cokolików z płytek kamionkowych,
3. Prace rozbiórkowe (ściany):
a. Rozebranie rusztu drewnianego i boazerii płycinowej,
4. Ściany:
a. Wykonanie ścian działowych GR z płyt gipsowo-kartonowych ognioodpornych na rusztach metalowych,
b. Ułożenie izolacji cieplnych i przeciwdźwiękowych z wełny mineralnej z płyt układanych na sucho,
c. Montaż drzwi jednoskrzydłowych EI 30,
d. Obsadzenie kratek wentylacyjnych z wkładem pęczniejącym przeciwpożarowym EI 60,
5. Sufity:
a. Wykonanie sufitów podwieszanych dwuwarstwowych na ruszcie metalowym EI60,
b. Ułożenie izolacji cieplnych i przeciwdźwiękowych z wełny mineralnej z płyt układanych na sucho,
6. Tynki i malatura, okładziny ścian :
a. Naprawa uszkodzonej powierzchni ścian i sufitów,
b. Wykonanie gładzi gipsowych,
c. Malowanie farbami lateksowymi tynków wewnętrznych,
d. Malowanie farbami ceramicznymi powierzchni wewnętrznych,
e. Montaż kamienia dekoracyjnego z płyt gipsowych,
7. Montaż nakładki na parapet,
8. Wykucie otworu na drzwi,
9. Montaż drzwi płycinowych jednoskrzydłowych,
10. Rozbiórka pieca i trzonu licowanego kaflami,
11. Rozbiórka kominka murowanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255. pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), dalej zwaną ustawą (art. 255. pkt 2 – wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu)Uzasadnienie faktyczne i prawne
Zamawiający wyznaczył termin składania i otwarcia ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego na dzień 14.07.2022 r.
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu
Oferta Wykonawcy została odrzucona w związku z brzmieniem art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, iż „Zamawiający odrzuca ofertę , jeżeli jest niezgodna z przepisami Ustawy. Zgodnie z obowiązującym przepisem art. 63 ust 2 Ustawy PZP dla ważności złożonej oferty muszą zostać spełnione wymogi tj. „W postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust 1 , składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym”
Oferent przekazał ofertę za pośrednictwem miniPotral/ePUAP, jednak nie zaopatrzył jej podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym co skutkuje jej odrzuceniem.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |