Budynek administracji publicznej pod nazwą ‘’Budynek o funkcji społecznej oraz dla OSP”
Gmina Brzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00257403
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00257403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 12:03
- Lokalizacja
- Brzyska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f54f0e4-f06b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6851600269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00257403 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budynek administracji publicznej pod nazwą ‘’Budynek o funkcji społecznej oraz dla OSP”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzyska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Brzyska
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-212
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134460105
1.5.8.) Numer faksu: 134460107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@brzyska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabrzyska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budynek administracji publicznej pod nazwą ‘’Budynek o funkcji społecznej oraz dla OSP”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f54f0e4-f06b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009879/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa budynku administracji publicznej. Budynek o funkcji społecznej oraz OSP.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214292/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1954603,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowa inwestycja polega na budowie budynku o funkcji społecznej oraz dla OSP
na działkach nr ew. 1025/4, 1025/5, 1024/2 Obręb: 0002 Brzyska. Na parterze planowana jest strefa użyteczności społecznej przeznaczonej dla Kół Gospodyń Wiejskich, zespołu ludowego "Liwoczanie" i Klubu Seniora. W ramach inwestycji wybudowany zostanie budynek wraz z instalacjami wewnętrznymi: instalacją co, wody ciepłej, zimnej, kanalizacji sanitarnej, gazowej, elektrycznej, źródłem ciepła w budynku będzie kocioł gazowy. Inwestycja przewiduje montaż instalacji fotowoltaicznej. Odprowadzenie ścieków z budynku nastąpi do istniejącego bezodpływowego zbiornika ścieków, woda deszczowa z budynku magazynowana będzie w zbiorniku retencyjnym, ścieki technologiczne odprowadzone zostaną do bezodpływowego zbiornika, przyłącz wodociągowy zostanie wykonany z istniejącej studni. Utworzenie stanowisk dla pojazdów straży pożarnej, zaplecza dla działalności OSP,jako jednostki aktywnej, działającej na rzecz społeczności lokalnej i znajdującej się w ramach Krajowego Systemu Ratownictwa Gaśniczego poprawi efektywność i szybkość mobilizacji do wyjazdów, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, zwiększy funkcjonalność jednostki oraz dostęp do posiadanego sprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45410000-4 - Tynkowanie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyny Wykonawca, który złożył ważną ofertę złożył wniosek o wycofanie swojej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1954603,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1954603,25 PLN
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |