Remont oraz modernizacja leśniczówki Leśnictwa Maszewo.
NADLEŚNICTWO NOWOGARD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00257417
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00257417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 12:05
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-001dc897-f840-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8590003617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00257417 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oraz modernizacja leśniczówki Leśnictwa Maszewo.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO NOWOGARD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radosława 11
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 39 20 640
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowogard@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogard.szczecin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nowogard.szczecin.lasy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oraz modernizacja leśniczówki Leśnictwa Maszewo.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-001dc897-f840-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00162722/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont oraz modernizacja leśniczówki Leśnictwa Maszewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232624/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 229721,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, remontowych oraz modernizacja sanitariatów w leśniczówce Leśnictwa Maszewo Nadleśnictwa Nowogard.
Roboty budowlane polegające na:
• wymianie instalacji elektrycznej z osprzętem
• wymianie instalacji c.o. z wyłączeniem kotła
• wymiana stolarki okiennej
• wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej
• ułożenie podłogi z paneli w salonie i sypialni
• remoncie łazienki na poddaszu i modernizacji wraz z przebudową łazienki na parterze
• wykonaniu robót malarskich w całym budynku oraz robót okładzinowych w pomieszczeniach łazienek i kuchni.
• Przemurowaniu części komina (dwie warstwy)
• Montażu żaluzji zewnętrznej w oknie piwnicy (wsyp)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne.Na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Bark ofert w niniejszym postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |