Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem

GMINA DĄBRÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00257477
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00257477/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-15 12:16
Lokalizacja
Dąbrówka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72348103-d6de-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1251334785
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00257477 z dnia 2022-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72348103-d6de-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257477

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072273/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. Ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166394/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej dz. ew. nr 242 w miejscowości Guzowatka w ramach zadania inwestycyjnego Budowa drogi nr 242 i nr 222 w kostce brukowej razem z odwodnieniem zgodnie z dokumentacją techniczna stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiotowa inwestycja jest położona w miejscowości Guzowatka, Gmina Dąbrówka. Istniejąca droga o szerokości od 3,5 m do 4.5 m posiada nawierzchnię ulepszoną granulatem asfaltowym dobrym stanie technicznym z obustronnym poboczem ziemnym. Odwodnienie odbywa się powierzchniowo na tereny biologicznie i istniejącego rowu przydrożnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych,, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.”

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 566953,42 PLN

2022-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane