Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy

GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00257661
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00257661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-15 12:48
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5bba55f-e276-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8842465206
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

Wykonawcy

3 przyznane

PZ-BUD Piotr Zając, PHU „LM Pas-Gal” s.c. Ewa Mrzygłód, Robert Mrzygłód, Zakład Ogólnobudowlany Piotr ZającŚwidnica, PL · lot 0
432 000 PLN
HYDRO-MAR Marcin Jawień, PHU „LM Pas-Gal” s.c. Ewa Mrzygłód, Robert Mrzygłód, „ADMEX” Adam ZającŚwidnica, PL · lot 1
324 000 PLN
KRZYSZTOF ZARZYCKIŚwidnica, PL · lot 2
216 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00257661 z dnia 2022-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890219806

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Waleriana Łukasińskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748524071

1.5.8.) Numer faksu: 748522315

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzn.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie mieniem komunalnym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5bba55f-e276-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017050/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty awaryjne i remonty bieżące w budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości w Świdnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-NT/1/VI/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1080000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1 - ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE
a) rozbiórki elementów budynków mieszkalnych i użytkowych lub obiektów budowlanych,
b) roboty murarsko-tynkarsko-malarskie, w tym zamurowanie otworów w budynkach, naprawa tynków wewnętrznych i
zewnętrznych, posadzek, kominów i innych elementów, osadzenie drzwiczek spadowych, skucie odspojonych tynków,
zabezpieczanie pustostanów, osadzenie oraz typowej stolarki okiennej i drzwiowej, malowanie ścian i sufitów, naprawa i
zabezpieczenia części wspólnych budynku – stropy, podsufitki
c) roboty ciesielskie, w tym miejscowa naprawa podłóg na klatkach schodowych, strychach, lokalach mieszkalnych,
naprawie poszczególnych elementów schodów, balustrad, miejscowej naprawie stropów itp., wzmocnienia i naprawy
miejscowej więźb dachowych,
d) roboty dekarskie, w tym : naprawa obróbek blacharskich i podbitek, wymiana i zabezpieczenie miejscowe pokryć
dachowych,
e) roboty kowalsko-ślusarskie w tym: drobna naprawa bram metalowych, wykonanie i montaż pojedynczych okienek
piwnicznych, krat wsypowych, krat i drzwi stalowych, trzepaków, naprawa bądź wymiana samozamykaczy, naprawa lub
wymiana zamków itp. z wyłączeniem napraw głównych,
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00148688/01 z dnia 2022-05-06
2022-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
f) naprawa nietypowej stolarki okiennej i drzwiowej wraz z jej osadzeniem, renowacja stolarki zabytkowej oraz drobna
naprawa stolarki okiennej i drzwiowej łącznie z towarzyszącymi robotami ślusarskimi
i szklarskimi itp.
g) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu
lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 432000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2 - ROBOTY INSTALACYJNE SANITARNE ( WOD-KAN, GAZ, C.O. )

a) remonty polegające na naprawie miejscowej instalacji wodno -kanalizacyjnej, gazowej, c.o., udrażnianie kanalizacji sanitarnej i deszczowej, lokalizacja i usuwanie nieszczelności pionów i poziomów instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o., udrażnianie studzienek kanalizacji sanitarnej i deszczowej, lokalizacja wycieku i nieszczelności instalacji gazowych w lokalach mieszkalnych oraz częściach wspólnych budynków, wymiana uszkodzonych odcinków instalacji i armatury, odcięcie zasilania do niesprawnych urządzeń odbiorczych: np. piecyków, kuchenek, kotłów gazowych, wymiana podstaw pod gazomierze, odpowietrzenie grzejników oraz instalacji c.o., wymiana zaworów grzejnikowych, pomiar temperatur w lokalach, wymiana grzejników, konserwacja i naprawa pomp, urządzeń i armatury, sprawdzenie instalacji,
b) zabezpieczenie instalacji przed zamarzaniem, a w przypadku zamarznięcia – jej odmrożenie, odcięcie zasilania i zabezpieczenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i c.o. w budynkach i w ich obrębie,
c) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 324000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3 – ROBOTY INSTALACYJNE ELEKTRYCZNE
a) naprawa lub wymiana instalacji elektrycznych (WLZ) klatek schodowych,
b) wymiana elementów instalacji oświetleniowej klatek schodowych, piwnic, strychów,
c) naprawa lub wymiana części instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych oraz przywrócenie zasilania budynków oraz lokali mieszkalnych w energię elektryczną,
d) konserwacja, uzupełnienie lub wymiana osprzętu (np. przyciski, wyłączniki, lampy, bezpieczniki, zabezpieczenia) w częściach wspólnych budynku,
e) odcięcie zasilania instalacji w budynkach wykwaterowanych, konserwacja i naprawa instalacji domofonowej itp.,
f) sprawdzenie instalacji elektrycznej,
g) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 216000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4 - ROBOTY INSTALACYJNE TELETECHNICZNE
a) konserwacja i naprawa instalacji domofonowych,
b) podejmowanie zleceń w trybie awaryjnym do 2 godzin w nagłych przypadkach losowych zagrażających bezpieczeństwu lub zniszczeniu mienia, całodobowo w dni robocze oraz w dni wolne od pracy i święta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 108000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 432000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PZ-BUD Piotr Zając, PHU „LM Pas-Gal” s.c. Ewa Mrzygłód, Robert Mrzygłód, Zakład Ogólnobudowlany Piotr Zając

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842645799, 8842506388, 8840029932

7.3.3) Ulica: ul. K.Słobódzkiego 27/10, ul, Grodzka12, Makowice 23

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 432000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-07-10

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MAR Marcin Jawień, PHU „LM Pas-Gal” s.c. Ewa Mrzygłód, Robert Mrzygłód, „ADMEX” Adam Zając

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842176376, 884250638, 8841126376

7.3.3) Ulica: Słotwina 87/3, ul. Grodzka 12, ul. Dąbrowskiego 83/1

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-07-10

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „VOLT” Krzysztof Zarzycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842555300

7.3.3) Ulica: ul. Wałowa 4/10

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-07-10

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wymaganym terminie na Zadanie Nr 4 nie wpłynęła żadna oferta.

2022-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane