Budowa sieci wodociągowej w Gminie Buczkowice. Buczkowice ul. Strażacka i Wyzwolenia
Gmina Buczkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00258041
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00258041/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 13:45
- Lokalizacja
- Buczkowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c736b22-f84c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9372624210
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00258041 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w Gminie Buczkowice.
Buczkowice ul. Strażacka i Wyzwolenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Buczkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowska 730
1.5.2.) Miejscowość: Buczkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-374
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: (33) 4990066
1.5.8.) Numer faksu: (33) 4990066
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@buczkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-buczkowice/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://samorzad.gov.pl/web/gmina-buczkowice/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej w Gminie Buczkowice.Buczkowice ul. Strażacka i Wyzwolenia
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c736b22-f84c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258041
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015926/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa sieci wodociągowej w Gminie Buczkowice. Buczkowice ul. Strażacka i Wyzwolenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00231760/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiB 271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 12182546,28 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 551791,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania „Budowa sieci wodociągowej w Gminie Buczkowice” obejmującego budowę sieci wodociągowej w Buczkowicach przy ul. Strażackiej i Wyzwolenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) dokumentacja projektowa – zamówienie obejmuje cześć zakresu znajdującego się w dokumentacji projektowej , zakres do wykonania zaznaczony został na załączonych mapach
b) przedmiar robót,
c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
d) wzór umowy stanowiący załącznik do niniejszej specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do postępowania wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 678 703,63 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 979463,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 979463,58 PLN
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |