Przebudowa drogi gminnej nr 120435W w miejscowości Nasierowo Dolne
Gmina Gołymin-Ośrodek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00258414
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00258414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 15:06
- Lokalizacja
- Gołymin-Ośrodek, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1891f3f5-f86b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5661886687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00258414 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 120435W w miejscowości Nasierowo Dolne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołymin-Ośrodek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szosa Ciechanowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Gołymin-Ośrodek
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@golymin-osrodek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.golymin-osrodek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_golyminosrodek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 120435W w miejscowości Nasierowo Dolne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1891f3f5-f86b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033930/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 "Przebudowa drogi gminnej nr 120435W w miejscowości Nasierowo Dolne wraz z oświetleniem ulicznym"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233595/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOŚ.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 120435W w miejscowości Nasierowo Dolne na odcinku o długości 653,14 mb.
2. Przedmiot zamówienia stanowi przebudowa odcinka drogi w zakresie korony drogi (wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni szerokości 4,00-5,00 m, korektę geometrii trasy, budowę chodnika oraz uzupełnienie poboczy). Przebudowa drogi obejmuje swoim zakresem:
• wykonanie wykopów pod chodnik i na poszerzeniu jezdni,
• ustawienie krawężników betonowych i obrzeży,
• wykonanie podbudowy na poszerzeniu oraz pod chodnik,
• wykonanie warstw bitumicznych na istniejącej jezdni i poszerzeniu,
• wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
• wykonanie nawierzchni chodnika,
• renowacja rowów, wykonanie poboczy i ustawienie oznakowania pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 255 pkt 3 w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W ww. postępowaniu wpłynęła jedna oferta na kwotę 744 789,94 zł, podczas gdy Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 665 000 zł – w związku z czym cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć środków na realizację ww. zadania do wymaganej kwoty oferty najkorzystniejszej.
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |