Modernizacja instalacji technologicznej Stacji Uzdatniania Wody w Sabniach
Gmina Sabnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00258469
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00258469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-15 15:21
- Lokalizacja
- Sabnie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2485ddd9-f2e8-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8231560068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00258469 z dnia 2022-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji technologicznej Stacji Uzdatniania Wody w Sabniach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sabnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 73
1.5.2.) Miejscowość: Sabnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-331
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 257874190
1.5.8.) Numer faksu: 257874249
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sabnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sabnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sabnie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji technologicznej Stacji Uzdatniania Wody w Sabniach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2485ddd9-f2e8-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00070364/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja instalacji technologicznej Stacji Uzdatniania Wody w Sabniach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIŚ.271.2.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja instalacji technologicznej Stacji Uzdatniania Wody w Sabniach”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie technicznym branży sanitarnej stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Przyczyną unieważnienia przedmiotowego postępowania jest fakt, iż w postępowaniu została złożona jedna oferta podlegająca odrzuceniu. A zatem zaistniały przesłanki z art. 255 pkt 2 ustawy, obligujące Zamawiającego do unieważnienia niniejszego postępowania. .SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |