Budowa budynku samodzielnej podwójnej kancelarii L-czego L-ctwa Chłopowo i Stołeczna wraz z niezbędną infrastr. techn. i zagospodar. terenu na dz. o nr ewid.311/4 i 27/1-Gmina Myślibórz, ob.Chłopowo

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Różańsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00258745
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00258745/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-18 08:09
Lokalizacja
Różańsko, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ee63232-e24e-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5971001677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty izolacyjneWykonywanie pokryć dachowychBetonowanie konstrukcjiZbrojenieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty elewacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejInstalowanie wentylacjiFundamentowanie i wiercenie studni wodnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00258745 z dnia 2022-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku samodzielnej podwójnej kancelarii L-czego L-ctwa Chłopowo i Stołeczna wraz z niezbędną infrastr. techn. i zagospodar. terenu na dz. o nr ewid.311/4 i 27/1-Gmina Myślibórz, ob.Chłopowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Różańsko

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Różańsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210238288

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piołunek 1A

1.5.2.) Miejscowość: Różańsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-311

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 957601814

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rozansko@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rozansko.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadl_rozansko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku samodzielnej podwójnej kancelarii L-czego L-ctwa Chłopowo i Stołeczna wraz z niezbędną infrastr. techn. i zagospodar. terenu na dz. o nr ewid.311/4 i 27/1-Gmina Myślibórz, ob.Chłopowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ee63232-e24e-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258745

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00187968/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa samodzielnej podwójenj kancelarii Leśnictwa Chłopowo i Stołeczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00191709/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na budowie samodzielnej podwójnej kancelarii leśniczego Leśnictwa Chłopowo oraz Stołeczna wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu wraz z uzyskaniem dla niego ostatecznej lub opatrzonej rygorem natychmiastowej wykonalności decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
Zamawiający wymaga, aby budowa budynku kancelarii realizowana była w technologii drewnianej z wykorzystaniem prefabrykowanych gotowych elementów oraz montażu na placu budowy tych elementów (modułów) ściennych, dachowych, stropowych.
3.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w następujących dokumentach:
- Projekt budowlany stanowiący załącznik nr 1A do SWZ
- Projekt Wykonawczy stanowiący załącznik nr 1B do SWZ
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót stanowiąca załącznik nr 1C do SWZ
- Przedmiary Robót stanowiące załącznik nr 1D do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262310-7 - Zbrojenie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ww. postępowaniu wpłynęły 2 oferty, z czego jedna podlega odrzuceniu z uwagi na brak złożenia ważnego wadium. Jedyną i najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Selektor Sp. z o.o., ul. Nowogrodzka 64/43, 02-014 Warszawa, jednak ze względu na przekroczenie kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia postępowanie podlega unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 909973,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 909973,66 PLN

2022-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane