Budowa instalacji gazu dla szkoły podstawowej w Librantowej dla zadania przebudowa kotłowni w szkole podstawowej w Librantowej
Gminny Zespół Edukacji w Chełmcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00259038
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00259038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-18 09:53
- Lokalizacja
- Chełmiec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f2fe86f-c7a8-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7343153907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00259038 z dnia 2022-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji gazu dla szkoły podstawowej w Librantowej dla zadania przebudowa kotłowni w szkole podstawowej w Librantowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zespół Edukacji w Chełmcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120224637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Papieska 2
1.5.2.) Miejscowość: Chełmiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-395
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 548 02 24
1.5.8.) Numer faksu: 18 548 02 43
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chelmiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelmiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/chelmiec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji gazu dla szkoły podstawowej w Librantowej dla zadania przebudowa kotłowni w szkole podstawowej w Librantowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f2fe86f-c7a8-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017844/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa instalacji gazu dla szkoły podstawowej w Librantowej dla zadania przebudowa kotłowni w szkole podstawowej w Librantowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141364/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZE.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Zakres robót:
• Demontaż istniejącej kotłowni wraz z robotami towarzyszącymi
• Wykonanie nowej kotłowni gazowej wraz z montażem przewodów, armatury, automatyki wraz z robotami towarzyszącymi
• Wykonanie instalacji gazu
• Wykonanie robót budowlanych koniecznych dla zmiany
• Badania szczelności instalacji, próba na grzejność z regulacją zładu
4. ROBOTY DODATKOWE W RAMACH REMONTU KOTŁOWNI:
Przed montażem kotłów należy pomieszczenie kotłowni dostosować do obecnie
obowiązujących norm i przepisów a w szczególności należy :
- wymienić drzwi pomieszczenia kotłowni na drzwi otwierane na zewnątrz pomieszczenia, zamknięcie na bezklamkowe, otwierające się z kotłowni pod naciskiem, np. uchwyt antypaniczny,
- wyrównać podłogę i wyłożyć pomieszczenie kotłowni płytkami ceramicznymi podłogowymi
- domurować (pogrubić) dwie ściany aby uzyskać odporność ogniową EI60 (wg części rysunkowej).
- wyłożyć ściany płytkami ceramicznymi ściennymi, położyć nowe tynki, całość pomalować,
- wykonać nowe schody wewnętrzne ze spocznikiem wg części rysunkowej
- wymienić okno na otwierane całkowicie, zlikwidować istniejącą kratę w oknie lub wymienić na otwieraną od wewnątrz (z pomieszczenia kotłowni)
- wykonać kanał nawiewny do kotłowni (wielkość i lokalizacja wg poniższego opisu)
- należy zlecić przegląd istniejących przewodów wentylacyjnych uprawnionemu kominiarzowi, z przeglądu sporządzić protokół, przekuć wlot jednego z nich bezpośrednio pod strop (wielkość i lokalizacja wg poniższego opisu)
- wykonać przewód spalinowy do projektowanych kotłów (wielkość i lokalizacja wg poniższego opisu)
- przeczyścić studzienkę schładzającą w kotłowni oraz zamontować nowy wpust podłogowy w miejsce istniejącego.
- wykonać nową instalację elektryczną wraz aktywnym systemem bezpieczeństwa, detekcji instalacji gazowej np. firmy GAZEX i automatyką zgodnie z opisem i obowiązującymi normami,
- zdemontować istniejące urządzenia oraz istniejący rurarz.
- wykonać przejścia pożarowe na istniejącym i projektowanym rurarzu (ściany wewnętrzne i strop kotłowni) zgodnie z przepisami
- przełoży istniejącą instalację kanalizacji sanitarnej, tak aby nie kolidowała z nową kotłownią, obudować istniejące piony kanalizacyjne.
- uzupełnić izolacje na istniejących (nie likwidowanych) przewodach c.o. i wody
- należy wykonać płukanie chemiczne istniejącej instalacji, następnie napełnić wodą o wymaganych parametrach i zabezpieczyć inhibitorem korozji
- zamontować w pomieszczeniu kotłowni grzejnik wg części rysunkowej
- w kotłowni musi być wykonana hermetyczna instalacja elektryczna
- wymiana istniejącej pompy opisanej jako P2 na równorzędną
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230096,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230096,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUH KG-PARTNERS K. Szambelan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 734333957
7.3.4) Miejscowość: Korzenna
7.3.5) Kod pocztowy: 33-322
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230096,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |