Przebudowa drogi powiatowej nr 2216P w m. Obórka

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00259088
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00259088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-18 10:10
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c02ef5a-f78d-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7842000530
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00259088 z dnia 2022-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2216P w m. Obórka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631276972

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Władysława Stanisława Reymonta 32

1.5.2.) Miejscowość: Gniezno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-gniezno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-gniezno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2216P w m. Obórka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c02ef5a-f78d-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00148960/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa drogi powiatowej nr 2216P w m. Obórka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229822/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.3921.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót:
Mechaniczne rozebranie nawierzchni bitumicznej grub 4 cm 18,8 m2
Mechaniczne oczyszczenie nawierzchni bitumicznej 4776 m2
Skropienie nawierzchni asfaltem w ilości min 0,5kg/m2 4776 m2
Mechaniczne wyrównanie nawierzchni mieszanką asfaltową AC 11S 50 kg/m2
Nawierzchnia grysowo – żwirowo -asfaltowa warstwa ścieralna AC11S grub 4 cm 4776 m2
Włączenie w istniejącą nawierzchnię bitumiczną 18,8 m2
Umocnienie poboczy kruszywem łamanym na szerokość 0,5 m
(grubość warstwy 15 cm) 75,3 m3
Mechaniczne wykonanie koryta w miejscu istniejących i nowych zjazdów
Warstwy odcinająca z piasku - grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm
Podbudowa z kruszywa łamanego - warstwa o grubości po zagęszczeniu 20
cm (kruszywo frakcji 0/31,5 mm)
Mechaniczne czyszczenie podbudowy z kruszywa
Skropienie podbudowy z kruszywa emulsją asfaltową 65% w ilości 0,8 kg/m2
Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych - warstwa wiążąca asfaltowa
AC11W dla KR3-4 - grubość po zagęszczeniu 4 cm
Mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej ulepszonej (bitum)
Skropienie istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową 65% w ilości 0,5 kg/m2
Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych - warstwa ścieralna asfaltowa
AC11S dla KR3-4 - grubość po zagęszczeniu 4 cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2022-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane