Poprawa bezpieczeństwa na drogach wokół - SP 1 ul. Świętojańska w Piasecznie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00259146
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00259146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-18 10:29
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-135e896b-e0ce-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00259146 z dnia 2022-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa na drogach wokół - SP 1 ul. Świętojańska w Piasecznie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa na drogach wokół - SP 1 ul. Świętojańska w Piasecznie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-135e896b-e0ce-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035021/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Poprawa bezpieczeństwa na drogach wokół szkoły - SP 1, ul. Świętojańska w Piasecznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00187167/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: spr. 62/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie projektu uspokojenia ruchu wraz z budową zatok parkingowych w celu poprawy bezpieczeństwa w rejonie szkoły przy ulicy Świętojańskiej w Piasecznie Zadanie należy realizować zgodnie z dokumentacją projektową wyszczególnioną w rozdziale II (Załącznik nr 1) i wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w niniejszym OPZ. Złożenie w imieniu Inwestora zawiadomienia o zakończeniu robót i zaświadczenia o nie wnoszeniu sprzeciwu na złożone zawiadomienie o zakończeniu robót (o ile będzie wymagane przez właściwe organy)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ cena złożonej oferty przewyższa środki posiadane przez Zamawiającego na realizację zadania, a Zamawiający nie zdecydował się zwiększyć środków. Najkorzystniejsza oferta firmy Planeta S.A., ul. Zdziarska 21, 03-289 Warszawa, REGON 002155920 została złożona na kwotę 993 898,18, a Zamawiający zabezpieczył kwotę 210 000,00
2022-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane