Wykonanie opracowań projektowych na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00441938
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00441938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-02 07:19
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb9d1218-040e-4d30-9d1f-64b349b7ade8
- Identyfikator
- 7391264792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00441938 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie opracowań projektowych na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514319
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 7/9
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-575
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: (89) 52 32 400
1.5.8.) Numer faksu: (89) 52 72 049
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: olga.pocalujko@uw.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9546791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie opracowań projektowych na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb9d1218-040e-4d30-9d1f-64b349b7ade8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00093200/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Wykonanie opracowań projektowych na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411725
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WO-IV.272.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 147000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ I – wykonanie ekspertyzy stanu technicznego instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej w budynku Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.2. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI I obejmuje wykonanie ekspertyzy stanu technicznego zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej w budynku Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9. Opracowana ekspertyza stanowić będzie podstawę do podjęcia dalszych działań naprawczych, w tym do opracowania stosownej dokumentacji projektowej.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI I zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania projektowe (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2509), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 17000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ II – opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy budynku garażowo-administracyjnego znajdującego się w Olsztynie przy ul. Kasprzaka 16.2. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI II obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy budynku Bazy Transportowej Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie przy ul. Kasprzaka 16.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI II zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania projektowe (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2509), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 65000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ III – wykonanie inwentaryzacji budynku Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.2. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI III obejmuje wykonanie inwentaryzacji budynku Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie oraz dwóch budynków sąsiadujących, tj. budynku trafostacji i budynku gospodarczego, znajdujących się w Olsztynie przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI III zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania projektowe (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2509), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 65000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta, postępowanie w tej CZĘŚCI zamówienia zostało unieważnione.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta, postępowanie w tej CZĘŚCI zamówienia zostało unieważnione.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta, postępowanie w tej CZĘŚCI zamówienia zostało unieważnione.
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |