Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lorki na działce nr 126/1 obr. Lorki o dł. 0,37 km
Gmina Grodziczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00259462
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00259462/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-18 11:38
- Lokalizacja
- Grodziczno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-590df5d9-f84d-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8771420253
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00259462 z dnia 2022-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lorki na działce nr 126/1 obr. Lorki o dł. 0,37 km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodziczno
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Grodziczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grodziczno 17a
1.5.2.) Miejscowość: Grodziczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-324
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 564729710
1.5.8.) Numer faksu: 564729725
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@grodziczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_grodziczno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lorki na działce nr 126/1 obr. Lorki o dł. 0,37 km2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-590df5d9-f84d-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259462
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025264/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lorki na działce nr 126/1 obr. Lorki o dł. 0,37km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234175/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.1.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 348098,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Inwestycja obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej Lorki etap II pn. „Przebudowa drogi dojaz-dowej do gruntów rolnych w miejscowości Lorki na działce nr 126/1 obr. Lorki o dł. 0,37 km.”
2. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację, między innymi: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, przebudowę istniejącej nawierzchni jezdni i zjazdów, utwardzenie poboczy, regulację rowów przydrożnych, uporządkowanie terenu przyległego.
3. Droga zlokalizowana jest w środkowej części gminy Grodziczno.
4. Odcinek do realizacji długości 0,367 km od km 0+280,57 do km 0+647,34 wykonany będzie w jednym etapie robót.
5. Przedmiotowa droga posiada zniszczoną nawierzchnię gruntowo-żwirową o szerokości zmiennej od 3,0 do 4,0 m bez poboczy zarośnięta trawą. Na odcinku drogi do przebudowy występują nienor-matywne łuki poprzeczne i podłużne.
6. Droga dojazdowa na w/w odcinku posiada następujące uzbrojenie podziemne i nadziemne.
7. Odprowadzenie wód deszczowych z jezdni odbywać się będzie za pomocą spadków poprzecz-nych i podłużnych nawierzchni na pobocza oraz przyległe pola uprawne oraz rowami przydrożnymi. Początek drogi od istniejącego, przebudowanego odcinka drogi Lorki – Lorki OSP Etap I.
8. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, lecz wyłącznie na działce nr 126/1 obr. Lorki.
9. Zakres robót został ujęty w przedmiarach robót, które stanowią część niniejszej dokumentacji postępowania i stanowią element dla skalkulowania ceny ostatecznej, ofertowej. Wykonawca nie może korygować zakresu robót umieszczonych w przedmiarach robót. Jeżeli natomiast w wyniku dokonanej przez siebie analizy i obliczeniach dostrzegł nieprawidłowości, to wyjaśnienia wszelkich wątpliwości może dochodzić procedurą pytań, zgodnie z art. 284 Pzp.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |