,,Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 2923E w miejscowości Brójce”

POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00259518
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00259518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-18 11:53
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c731eb26-f6ba-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7251838572
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00259518 z dnia 2022-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 2923E w miejscowości Brójce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Łódzki Wschodni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-113

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 633 71 91

1.5.8.) Numer faksu: 42 632 93 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lodzkiwschodni.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lodzkiwschodni.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.lodzkiwschodni.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 2923E w miejscowości Brójce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c731eb26-f6ba-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024819/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 ,,Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 2923E w miejscowości Brójce"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00228265/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRiD.272.1.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest
Realizacja robót budowlanych – wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 2923E w miejscowości Brójce na odcinku 518 m wraz z wykonaniem poboczy dwustronnych z kruszywa łamanego. W ramach zadania należy także wyregulować wysokościowo istniejące zjazdy o nawierzchni utwardzonej i nieutwardzonej.
2) Opis stanu istniejącego.
Droga powiatowa nr 2923E w miejscowości Brójce na przedmiotowym odcinku posiada nawierzchnię bitumiczną, o szerokości średnio 5,6 m. Nawierzchnia jest w złym stanie technicznym z licznymi spękaniami i ubytkami. Wody opadowe odprowadzane są powierzchniowo na przyległy teren oraz do rowów przydrożnych.
Na terenie planowanych robót zinwentaryzowano sieci: teletechniczną, elektroenergetyczną i wodociągową.
3) Opis stanu projektowanego.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) przygotowanie terenu pod budowę (tymczasowa organizacja ruchu, wytyczenie geodezyjne trasy i punktów wysokościowych);
2) frezowanie nawierzchni (na połączeniach ze „starą” nawierzchnią) oraz ścinanie poboczy wraz z wywozem;
3) wykonanie nakładki bitumicznej o szerokości średnio 5,6 m, o następującej konstrukcji:
- warstwa ścieralna – AC 11 S (beton asfaltowy KR3-KR4) – grubość 5 cm,
- skropienie istniejącej nawierzchni emulsją,
- istniejąca nawierzchnia jezdni,

UWAGA!
Miejscowo na odcinku (km 0+000 – 0+226) należy wykonać warstwę wyrównawczą – AC 16 W – 125 kg/m2 (beton asfaltowy KR3-KR4) wraz ze skropieniem emulsją.

4) wykonanie poboczy dwustronnych o szerokości 0,75 m z kruszywa łamanego stab. mech. 0/31,5 mm (C90/3) – grubość 10 cm;
5) regulację wysokościową istniejących zjazdów o nawierzchni utwardzonej i nieutwardzonej oraz peronu przystankowego;
6) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert zostały złożone cztery oferty. Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekracza kwotę jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 407551,01

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485850,00 PLN

2022-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane