Remont lokali mieszkalnych przy ul. Moniuszki 2/3 w Świebodzinie, przy ul. Piłsudskiego 1/1 w Świebodzinie oraz przy ul. Wojska Polskiego 23/6 w Świebodzinie

"ŚWIEBODZIŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00001070
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00001070/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-02 10:14
Lokalizacja
Świebodzin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26d536e1-b9de-4574-b457-2160ec4e87e7
Identyfikator
9271728250
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie mieszkańRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ WILCZYŃSKIGrodziszcze, PL · lot 0
146 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00001070 z dnia 2025-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych przy ul. Moniuszki 2/3 w Świebodzinie, przy ul. Piłsudskiego 1/1 w Świebodzinie oraz przy ul. Wojska Polskiego 23/6 w Świebodzinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ŚWIEBODZIŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971251397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cegielniana 2

1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stbs.swiebodzin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stbs.swiebodzin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1018134

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont lokali mieszkalnych przy ul. Moniuszki 2/3 w Świebodzinie, przy ul. Piłsudskiego 1/1 w Świebodzinie oraz przy ul. Wojska Polskiego 23/6 w Świebodzinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26d536e1-b9de-4574-b457-2160ec4e87e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00001070

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. "Advocacy and provision of Social Housing"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597623

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/ZP/ŚTBS/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont lokali mieszkalnych przy ul. Moniuszki 2/3 w Świebodzinie, przy ul. Piłsudskiego 1/1 w Świebodzinie oraz przy ul. Wojska Polskiego 23/6 w Świebodzinie o łącznej powierzchni użytkowej 94,4 m2 w standardzie pod klucz.
Zakres robót budowlanych zamówienia obejmuje wykonanie w każdym z lokali m.in.
1) Wymiana tynków
2) Montaż sufitów podwieszanych
3) Ułożenie okładzin podłogowych i ściennych
4) Malowanie ścian i sufitów
5) Wydzielenie części łazienkowej
6) Wydzielenie części kuchennej
7) Wymiana instalacji elektrycznej, wod-kan i wentylacyjnej
8) Montaż grzejników elektrycznych oraz zasobnika c.w. wraz z instalacją o pojemności min. 80l
9) Montaż punktów świetlnych oraz gniazd elektrycznych w ilości min 3 szt. na pomieszczenie
10) Montaż wewnętrznej stolarki drzwiowej
11) Wyposażenie i montaż armatury sanitarnej
12) Montaż mebli kuchennych wraz z wyposażeniem
Zamówienie realizowane jest w ramach dofinansowania z fundacji „Habitat for Humanity Poland”.
2. Szczegółowy zakres zamówienia został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1a do SWZ oraz w Przedmiarze robót - Załącznik nr 1b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Malarski Tadeusz Wilczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 970345162

7.3.4) Miejscowość: Grodziszcze

7.3.5) Kod pocztowy: 66-200

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-01-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane