Budowa kanalizacji na ulicy Wierzbowej w Starowej Górze.

GMINA RZGÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00259911
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00259911/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-18 13:29
Lokalizacja
Rzgów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84dc2613-d28b-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7282606012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ ŻMIEJEWSKINiechlów, PL · lot 0
202 273,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00259911 z dnia 2022-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji na ulicy Wierzbowej w Starowej Górze.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzgów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057827

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. 500-lecia 22

1.5.2.) Miejscowość: Rzgów

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-030

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 042 214-12-10

1.5.8.) Numer faksu: 042 214-12-10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzgow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzgow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rzgow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kanalizacji na ulicy Wierzbowej w Starowej Górze.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84dc2613-d28b-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259911

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036775/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa kanalizacji na terenie Gminy Rzgów w roku 2022: cz. 2 Budowa kanalizacji na ulicy Wierzbowej w Starowej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157344/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 271/12/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2533454,93 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 147610,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi budowa sieci kanalizacji podciśnieniowej w miejscowości Starowa Góra na ul. Wierzbowej.
Zakres zadanie obejmuje wykonanie:
- kanalizacji podciśnieniowej na długości 91 mb.,
- kanalizacji grawitacyjnej na długości 2 mb.,
- studni zaworowych Z75 3” – 2 kpl.,
- ułożenie kabla monitoringowego (teletechnicznego) - 107 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202273,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202273,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202273,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU TELE-EKO Janusz Żmiejewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991063854

7.3.3) Ulica: Zuchlów

7.3.4) Miejscowość: Niechlów

7.3.5) Kod pocztowy: 56-215

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202273,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane