Świadczenie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej w 2022 r. w ramach programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2022
Miasto Kutno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00260232
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-18 14:43
- Lokalizacja
- Kutno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7750024735
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
2 przyznane
Fundacja Inkubator Innowacji SpołecznychKutno, PL
682 620 PLNFundacja Inkubator Innowacji SpołecznychKutno, PL
682 620 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.