Modernizacja tarasu zewnętrznego wraz ze schodami i izolacją pionową ścian oraz wykonaniem chodnika w Przedszkolu nr 59 w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 4 F
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00260331
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00260331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-18 15:06
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12e9882e-d1d0-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00260331 z dnia 2022-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja tarasu zewnętrznego wraz ze schodami i izolacją pionową ścian oraz wykonaniem chodnika w Przedszkolu nr 59 w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 4 F
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja tarasu zewnętrznego wraz ze schodami i izolacją pionową ścian oraz wykonaniem chodnika w Przedszkolu nr 59 w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 4 F2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12e9882e-d1d0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00260331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021496/88/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Modernizacja tarasu zewnętrznego wraz ze schodami i izolacją pionową ścian oraz wykonaniem chodnika w Przedszkolu nr 59 w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 4 F
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156645/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 69/BZP-U.510.50/2022/SK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja tarasu zewnętrznego wraz ze schodami i izolacją pionową ścian oraz wykonaniem chodnika w Przedszkolu nr 59 w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 4 F.”, polegająca na wykonaniu robót budowlanych związanych z remontem tarasu zewnętrznego wraz ze schodami, wykonaniem balustrad, izolacją pionową ścian przy tarasie, wykonaniem parapetów oraz wykonaniem chodnika wokół budynku Przedszkola nr 59 przy ul. Obrońców Wybrzeża 4F w Gdańsku. Budynek przedszkola jest w połowie podpiwniczony.
2. Realizacja zadania obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) wykonanie robót rozbiórkowych i demontażowych związanych z rozebraniem istniejącej kostki/płyt chodnikowych, obrzeży, parapetów,
2) wykonanie robót ziemnych – wykopy, zasypania i zagęszczenia gruntu,
3) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej i obrzeży na podsypce cementowo- paskowej:
- kostka betonowa o gr. 8 cm – taras i schody
- kostka betonowa o gr. 6 cm – chodniki
- obrzeża betonowe o gr 30 cm x 8 cm
- wysokość stopni na schodach dostosowana dla małych dzieci,
4) wykonanie balustrad tarasowych okalających taras. Balustrada zabezpieczona antykorozyjnie, malowana proszkowo. Szczeble pionowe o rozstawie dostosowanym dla małych dzieci. Wysokość balustrad na murkach - 1 m,
5) wykonanie 4 balustrad schodowych z podwójnymi pochwytami (dostosowane dla dorosłych i dzieci- 2 na obrzeżach schodów, 2 po środku schodów.). Wysokość balustrad 1,1 m. Balustrady zabezpieczone antykorozyjnie, malowane proszkowo. Szczeble pionowe o rozstawie dostosowanym dla małych dzieci,
6) wykonanie oczepu betonowego na istniejących murkach tarasu,
7) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych i pionowych i piwnicznych masą KMB,
8) wykonanie izolacji ściany piwnicznej i fundamentowej styrodorem XPS + folią kubełkową,
9) roboty blacharskie- związane z wykonaniem parapetów okiennych,
10) roboty tynkarsko – malarskie,
11) naprawa murków- reprofilacja spoin w murach z kamienia,
12) mechaniczne czyszczenie murów tarasu,
13) wywóz gruzu na wysypisko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKCES KLINIKA BUDOWLANA SPÓŁKA Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842774880
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
| 2022-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |