„Zagospodarowanie terenu w Oporowie (centrum miejscowości gminnej)” (system „zaprojektuj i wybuduj”)

GMINA OPORÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00265132
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00265132/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-19 10:19
Lokalizacja
Oporów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58848c94-f90f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7752407021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty izolacyjneInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty sanitarnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty odwadniające i nawierzchniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00265132 z dnia 2022-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu w Oporowie (centrum miejscowości gminnej)”
(system „zaprojektuj i wybuduj”)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPORÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015804

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oporów 25

1.5.2.) Miejscowość: Oporów

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-322

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 383 11 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@oporow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oporow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie terenu w Oporowie (centrum miejscowości gminnej)”
(system „zaprojektuj i wybuduj”)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58848c94-f90f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265132

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033508/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie terenu w Oporowie (centrum miejscowości gminnej).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234041/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: G.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest: zdefiniowanie zakresu rzeczowego i zaprojektowanie (sporządzenie dokumentacji projektowej) oraz wykonanie poprzez: modernizację wiaty przystankowej, zmodernizowanie miejsc postojowych dla autobusów i samochodów osobowych, utworzenie: stanowisk do handlu (święta, imprezy gminne), skweru jako terenu zielonego (częściowo utwardzonego kostką brukową) z nasadzeniami, oświetleniem, alejkami, fontanną, toaletą - w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ oraz warunki określone w projekcie umowy – Załącznik Nr 5 do SWZ. Zadanie realizowane jest w oparciu o wstępną promesę do realizacji zadania inwestycyjnego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45232460-4 - Roboty sanitarne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.
2022-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane