Modernizacja zabytkowego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie
GMINA OPOCZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00265339
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00265339/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-19 10:29
- Lokalizacja
- Opoczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8464faf1-d103-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7681717575
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00265339 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zabytkowego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOCZNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staromiejska 6
1.5.2.) Miejscowość: Opoczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447860137
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia21@um.opoczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opoczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.opoczno.pl/zamowienia-2022-r1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja zabytkowego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8464faf1-d103-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265339
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040167/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja zabytkowego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach R P O Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020. Oś priorytetowa VI – Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu. Działanie VI.1 - Dziedzictwo kulturowe i infrastruktura kultury Poddziałanie VI.1.2 – Dziedzictwo kulturowe i infrastruktura kultury.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153283/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 555111,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania p.n.: „Modernizacja zabytkowego budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie”.
5.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót budowlanych w zakresie:
a) hydroizolacji poziomej;
b) hydroizolacji pionowej;
c) naprawy dachu;
2) opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu na odcinku wzdłuż
Placu Kościuszki oraz ul. Inowłodzkiej na czas prowadzenia robót wraz
z zatwierdzeniem;
3) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej;
4) uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przekazania przedmiotu umowy do użytkowania.
5.3. Prace budowlane będące przedmiotem zamówienia, prowadzone będą przy budynku wpisanym do rejestru zabytków nieruchomych jako „Dom Esterki” pod nr 305 decyzją z dnia 30 grudnia 1956 r., z późniejszą aktualizacją na nr 353 decyzją z dnia 21 czerwca 1967 r. Dodatkowo budynek znajduje się na terenie wpisanym do rejestru zabytków jako Opoczno Śródmieście pod nr 303 decyzją z dnia 4 grudnia 1956 r. ( pozwolenie
na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, z dnia 07.04.2021 r.), załącznik nr 8 do swz.
5.4. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, na którą składają się:
1) projekt budowlany - Załącznik nr 1 do SWZ,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - Załącznik nr 2 do SWZ,
3) przedmiar robót - pomocniczo - Załącznik nr 3 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |