Remont sanitariatów w budynku Szkoły Podstawowej nr 48 w Krakowie przy ul. Księcia Józefa 337
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00265346
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00265346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-19 10:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc932d74-9add-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6772184262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00265346 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów w budynku Szkoły Podstawowej nr 48 w Krakowie przy ul. Księcia Józefa 337
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000699230
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księcia Józefa 337
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-243
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp41@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp48kr.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.mcoo.krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Szkoła podstawowa publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sanitariatów w budynku Szkoły Podstawowej nr 48 w Krakowie przy ul. Księcia Józefa 3372.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc932d74-9add-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00057932/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sanitariatów w budynku Szkoły Podstawowej nr 49 w Krakowie, ul. Księcia Józefa 337
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147419/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP48/ZP/1/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 84283,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej remontu sanitariatów w budynku Szkoły Podstawowej nr 48 przy ul. Księcia Józefa 337 w Krakowie w zakresie: sanitariat na parterze, sanitariat na I piętrze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej": Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: 21 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy terenu budowy. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Teren budowy przekazany zostanie w terminie 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |