Przebudowa drogi powiatowej nr 4174P w m. Sosnica
Zarząd Dróg Powiatowych w Pleszewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00265406
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00265406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-19 10:34
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-457c7107-ec73-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6171850694
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00265406 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 4174P w m. Sosnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Pleszewie
1.3.) Oddział zamawiającego: ZDP Pleszew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Hallera 54
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627427216
1.5.8.) Numer faksu: 627427216
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp-pleszew@zdp-pleszew.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-pleszew.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_pleszew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 4174P w m. Sosnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-457c7107-ec73-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041052/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 przebudowa drogi powiatowej nr 4174P w m. Sośnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.252.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 500000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie pn. „ Przebudowa drogi powiatowej nr 4174P w m. Sośnica” obejmuje roboty budowlane na odcinku dł. 0,999 km.
W ramach przebudowy przewidziano m. innymi:
- roboty przygotowawcze (wytyczenie obiektu),
- frezowanie nawierzchni,
- wyrównanie i wykonanie nawierzchni jezdni,
- przełożenie zjazdów na posesje,
- wykonanie poboczy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w:
a) kosztorysie ofertowym (ślepym) - załącznik nr 1a do SWZ,
b) dokumentacji projektowej - załącznik nr 1b do SWZ,
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) - załącznik nr 1c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |