DOSTAWA SPRZĘTU PRZEŁADUNKOWEGO I MECHANIZACJI PRAC MAGAZYNOWYCH Nr sprawy: HNS/145/KŁ/2022
4 Regionalna Baza Logistyczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00265551
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-19 10:54
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8960004952
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt transportowy i części zapasowe
Wykonawcy
5 przyznanych
TEZAP Spółka Jawna I.T. JurgiewiczDzierżoniów, PL
3030,72 PLNMTL ASCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPyskowice, PL
3567 PLNMTL ASCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPyskowice, PL
7745,31 PLNMTL ASCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPyskowice, PL
30 996 PLNMTL ASCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPyskowice, PL
30 996 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.