Termomodernizacja sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach i montaż odnawialnych źródeł energii dla sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KOWARACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00265691
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00265691/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-19 11:17
Lokalizacja
Kowary, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a90f077-e001-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6111119718
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00265691 z dnia 2022-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach i montaż odnawialnych źródeł energii dla sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KOWARACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000710948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Staszica 16

1.5.2.) Miejscowość: Kowary

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-530

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75718 23 91

1.5.8.) Numer faksu: 75718 23 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.krysiak@sp1kowary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp1kowary.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach i montaż odnawialnych źródeł energii dla sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a90f077-e001-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265691

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Projekt dofinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184822/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP1.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 999245,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie robót budowlanych i instalacyjnych polegających na termomodernizacji sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kowarach w skład których wchodzi:

1. Remont elewacji (docieplenia ścian zewnętrznych z kolorystyką);
2. Wymiana stolarki okiennej;
3. Wymiana starych nieefektywnych opraw oświetleniowych na nowe energooszczędne LED;
4. Wymiana źródła ciepła na nowy kocioł gazowy kondensacyjny;
5. Montaż odnawialnych źródeł energii dla sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach, w tym montaż powietrznej pompy ciepła o mocy ok. 0,0044 MW do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 0,0065 MW zlokalizowanej przy budynku sali gimnastycznej:
5.1 Instalacja c.w.u. - montaż pompy ciepła,
5.2 Instalacja PV.

Wnioskodawcą, inwestorem jest Gmina Miejska Kowary. Podmiotem realizującym jest Szkoła Podstawowa nr 1 przy ul. Stanisława Staszica 16 w Kowarach.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2022-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane