Zagospodarowanie parku w Redzikowie ETAP I, działka nr 3/321, obręb ewid. Redzikowo, jednostka ewid. gm. Słupsk
Gmina Redzikowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00265916
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00265916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-19 12:09
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9779b0d-e89d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8391006582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00265916 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie parku w Redzikowie ETAP I, działka nr 3/321, obręb ewid. Redzikowo, jednostka ewid. gm. Słupsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michalm@gminaslupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminaslupsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_slupsk/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie parku w Redzikowie ETAP I, działka nr 3/321, obręb ewid. Redzikowo, jednostka ewid. gm. Słupsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9779b0d-e89d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020958/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Realizacja zadań wyłonionych metodą konsultacji społecznej mieszkańców miejscowości Redzikowo – Zagospodarowanie parku oraz budowa pomostu wraz ze ścieżkami dla ruchu pieszych w miejscowości Redzikowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203858/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.32.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie parku w Redzikowie, działka nr 3/321.
Zadanie jest dofinansowane z Programu na rzecz zwiększania szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019 - 2024
W celu wykonania powyższego zadania będą realizowane na budowie następujące prace:
Roboty ziemne:
• wyznaczenie sytuacyjne i wysokościowe punktów głównych,
• obsługa geodezyjna inwestycji,
• uzupełnienie osi dodatkowymi punktami,
• wyznaczenie reperów roboczych,
• zastabilizowanie punktów w sposób trwały,
• sporządzenie mapy powykonawczej i włączenie do zasobów geodezyjnych,
• wykopy, zdjęcie humusu, korytowanie, - związane z wykonaniem nowych nawierzchni, związanych z wykonaniem niezbędnych fundamentów pod elementy zagospodarowania terenu,
• formowania terenu,
• uformowanie terenu pod ścieżką przy dojściu do istniejącego chodnika – wykonanie nasypu
• zabezpieczenie wykopu,
• wyrównanie terenu,
• prace porządkowe.
Nawierzchnie:
• konstrukcje nawierzchni:
- nawierzchnia mineralna 0/8mm - gr.3cm,
- warstwa dynamiczna 0/16mm – gr. 5cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5mm - gr. 15cm,
- warstwa gruntowa.
• podkład betonowy pod obrzeża z kostki granitowej z betonu B15,
• obrzeża nawierzchni z kostki granitowej sześciennej o szerokości boku 7-9cm.
Budowa oświetlenia:
• ułożenie rur DVK 50 – 35 m,
• ułożenie rur DVR 50 – 42 m,
• montaż słupów oświetleniowych ozdobnych – 14 szt.,
• montaż opraw oświetlenia zew. - 14 szt.,
• montaż przewodów do opraw oświetleniowych – 14 kpl. przew.,
• szafa oświetleniowa SSOU – 1 kpl.,
• inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza – 4 kpl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |