Dostawa wraz z rozprowadzeniem na drogach materiałów drogowych: kruszywa dolomitowego łamanego frakcji 4-31,5 i kruszywa dolomitowego łamanego frakcji 2-8 - Cz. II zamówienia
Gmina Bychawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00265949
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00265949/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-07-19 12:14
- Lokalizacja
- Bychawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12bbfe86-fdde-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7131003445
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00265949 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z rozprowadzeniem na drogach materiałów drogowych: kruszywa dolomitowego łamanego frakcji 4-31,5 i kruszywa dolomitowego łamanego frakcji 2-8 - Cz. II zamówienia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bychawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Bychawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bychawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bychawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.bychawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z rozprowadzeniem na drogach materiałów drogowych: kruszywa dolomitowego łamanego frakcji 4-31,5 i kruszywa dolomitowego łamanego frakcji 2-8 - Cz. II zamówienia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12bbfe86-fdde-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265949
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012020/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa materiałów drogowych wraz z ich rozprowadzeniem na drogach na terenie gminy Bychawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243976/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPK.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozprowadzeniem na drogach materiałów drogowych w następujących ilościach:
- kruszywa dolomitowego łamanego (frakcja 0 – 31,5) – 3 545 ton
- kruszywa dolomitowego łamanego (frakcja 4 – 7) – 180 ton
3.2. Materiał drogowy, o którym mowa w pkt 3.1., musi odpowiadać w swych cechach technicznych i jakościowych wymaganiom określonym w Polskich Normach. Wraz z każdą partią dostawy przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu świadectwo dopuszczające materiał do stosowania na drogi oraz oryginalny dokument podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzający, że dostarczane kruszywo odpowiada określonym normom lub specyfikacjom technicznym.
3.3. Materiał drogowy, o którym mowa w pkt. 3.1., powinien być jednorodny bez zanieczyszczeń obcych, nie może zawierać elementów szkodliwych dla środowiska (np.: azbest popioły itp.) oraz niebezpiecznych dla użytkowników dróg (np.: metale, szkło). Materiał drogowy musi być bez domieszek gliny i piasku.
3.4. Zamówienie obejmuje:
3.4.1. dostarczenie materiałów drogowych na drogi zlokalizowane na terenie 34 sołectw,
tj. Bychawka Pierwsza, Bychawka Druga, Bychawka Trzecia, Bychawka
Druga-Kolonia, Bychawka Trzecia-Kolonia, Gałęzów, Gałęzów-Kolonia Pierwsza, Gałęzów-Kolonia Druga, Grodzany, Józwów, Łęczyca, Leśniczówka, Kowersk, Marysin, Osowa, Osowa-Kolonia, Olszowiec, Olszowiec-Kolonia, Podzamcze, Romanów, Skawinek, Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Druga, Stara Wieś Trzecia, Urszulin, Wincentówek, Wola Duża, Wola Duża-Kolonia, Wola Gałęzowska, Wola Gałęzowska-Kolonia, Zaraszów, Zaraszów-Kolonia, Zadębie i Zdrapy znajdujących się na terenie gminy Bychawa oraz na drogi znajdujące się na terenie miasta Bychawy. W harmonogramie dostaw kruszywa, stanowiącym załącznik Nr 1 projektu umowy (zał. Nr 4 do SWZ) wskazane są sołectwa i ilości kruszywa jakie należy dostarczyć w ramach realizacji zamówienia.
Szczegółowy harmonogram dostaw kruszywa dla poszczególnych sołectw zostanie dołączony przez Zamawiającego do umowy w momencie jej podpisania (załącznik nr 1 do umowy),
3.4.2. rozprowadzenie dostarczonego kruszywa poprzez jego równomierne rozsypanie na całej szerokości wskazanego odcinka drogi lub miejscowo – uzupełnienie ubytków nawierzchni dróg.
3.4.3. Wykonawca zobowiązuje się realizować zamówienie samochodami spełniającymi wymagania dyrektywy 98/69/EC dla co najmniej normy EURO 5.
3.5. Dokładne miejsca rozprowadzenia kruszywa będą każdorazowo wskazane przez sołtysów wsi lub przedstawicieli Zamawiającego. W zależności od charakterystyki i stanu technicznego dróg Wykonawca w porozumieniu z Zamawiającym musi stosować odpowiednie środki transportu, które nie będą powodować zniszczenia nawierzchni dróg. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia samochodami o maksymalnej ładowności 25 ton, a w przypadku braku możliwości wjazdu na drogę samochodami o ww. ładowności, Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia materiałów samochodami skrzyniowymi samowyładowczymi o max. ładowności do 12 ton.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |