Dostawa środków do utrzymania czystości i worków foliowych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PRABUTACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00265978
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-19 12:21
Lokalizacja
Prabuty, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5811956717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszczące i polerująceMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuŚciereczki do czyszczeniaPapier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyWorki i torby

Wykonawcy

4 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ISATIS" S.C.Solec, PL
28 589,32 PLN
'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
19 146,18 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ISATIS" S.C.Solec, PL
28 589,32 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ISATIS" S.C.Solec, PL
28 589,32 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.