Remont ścian i podłóg w budynku Delegatury UCS w Siedlcach, ul. Brzeska 102, 08-110 Siedlce

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00266054
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00266054/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-19 12:34
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-209fa318-f7a5-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5251007278
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00266054 z dnia 2022-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ścian i podłóg w budynku Delegatury UCS w Siedlcach, ul. Brzeska 102, 08-110 Siedlce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Felińskiego 2b

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-513

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.warszawa@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mazowieckie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-warszawie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ścian i podłóg w budynku Delegatury UCS w Siedlcach, ul. Brzeska 102, 08-110 Siedlce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-209fa318-f7a5-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266054

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00093085/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont ścian i podłóg w budynku IAS i podległych jednostkach organizacyjnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00230845/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W uprzednio prowadzonym postępowaniu ZP/19/2022 na wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj pn. „Remont ścian i podłóg w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Warszawie” w części VI - Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego delegatura UCS w Siedlcach, nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/33/2022/WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj:
1) wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń,
2) wykonanie prac budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową i dokonanie zawiadomienia o zakończeniu robót budowlanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W trybie zamówienia z wolnej ręki na etapie negocjacji Wykonawca z którym prowadzone były negocjacje zrezygnował w związku z czym niemożliwe jest zawarcie umowy.
2022-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane