Przebudowa drogi gminnej nr 080155C w miejscowości Jabłonowo Zamek

MIASTO I GMINA JABŁONOWO POMORSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00266162
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00266162/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-19 13:02
Lokalizacja
Jabłonowo Pomorskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a09a7e9a-c6f1-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
8741764775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

TRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL · lot 0
823 235,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00266162 z dnia 2022-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 080155C w miejscowości Jabłonowo Zamek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA JABŁONOWO POMORSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 28

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonowo Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-330

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 56 69 76 800

1.5.8.) Numer faksu: 566979001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@jablonowopomorskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jablonowopomorskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/606630

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 080155C w miejscowości Jabłonowo Zamek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a09a7e9a-c6f1-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266162

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016447/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 080155C w miejscowości Jabłonowo Zamek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139918/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IIPP.271.1.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 507145,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 080155C w miejscowości Jabłonowo Zamek na odcinku o długości 216,00 metrów bieżących.
Lokalizacja robót: powiat brodnicki, gmina Jabłonowo Pomorskie, obręb 0008 Jabłonowo-Zamek działka numer 229/2.
UWAGA - Przedmiotowa działka jest wpisana do rejestru zabytków oraz podlega ochronie konserwatorskiej. Zakres prac należy dostosować do wytycznych Kujawsko-Pomorskiego Konserwatora Zabytków z dnia 10.03.2021 r.
2. Zakres robót będzie obejmował m.in. wykonanie nawierzchni jezdni z kostki kamiennej grubości 16 cm wraz z konstrukcją oraz budowę i przebudowę istniejących zjazdów.
Budowa nie będzie wymagała znacznej zmiany wysokości istniejących jezdni.
Roboty ziemne ograniczają się do porządkowania terenu wokół jezdni.
Na całej długości projektowanego odcinka drogi nie ma chodników.
Odpływ wód opadowych odbywa się powierzchniowo.
Na przedmiotowym odcinku drogi nie występuje oświetlenie.
3. Parametry techniczne:
1) klasa drogi - D - dojazdowa- droga gminna,
2) kategoria ruchu - KR 1,
3) długość drogi - 216,00 mb,
4) szerokość drogi – 2 x 2,50 m,
5) nawierzchnia jezdni, zjazdów: kostka kamienna grubości 16 cm (warstwa ścieralna) w kolorze szarym i grafitowym,
6) Powierzchnia jezdni 1 195,00 m2 ,
7) Powierzchnia zjazdów 126,00 m2 .
4. Szczegółową dokumentację techniczną opisu przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
5. Przedmiar robót, zawarty w załączniku nr 1 do SWZ, nie stanowi wyłącznej podstawy do obliczenia ceny oferty, którą należy skalkulować w oparciu o całą dokumentację projektową i zasady określone w rozdziale XV SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 823235,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 837069,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 823235,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBRUK BARCZYŃSCY Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792671670

7.3.3) Ulica: Wojewódzka

7.3.4) Miejscowość: Pigża

7.3.5) Kod pocztowy: 87-152

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 823235,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane