Remont dróg w miejscowościach Wrocisławice, Wojczyce, Kryniczno w ramach zadania inwestycyjnego przebudowa i modernizacja dróg w miejscowościach wiejskich na terenie gminy Środa Ślaska
Gmina Środa Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00266587
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00266587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-19 14:44
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1eb77f1c-0730-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 9131500156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Wykonawcy
3 przyznane
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00266587 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg w miejscowościach Wrocisławice, Wojczyce, Kryniczno w ramach zadania inwestycyjnego przebudowa i modernizacja dróg w miejscowościach wiejskich na terenie gminy Środa Ślaska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://srodaslaska.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg w miejscowościach Wrocisławice, Wojczyce, Kryniczno w ramach zadania inwestycyjnego przebudowa i modernizacja dróg w miejscowościach wiejskich na terenie gminy Środa Ślaska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eb77f1c-0730-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.8-39/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont drogi gminnej we Wrocisławicach”Remont drogi polegał będzie skropieniu nawierzchni emulsją asfaltową kationową szybkorozpadową oraz na ułożeniu po istniejącym śladzie masy ścieralnej AC 11S o grubości 5 cm o powierzchni 2 066,00 m2 oraz na ułożeniu o powierzchni 720,00 m2 masy warstwy wyrównawczej mieszanką mineralno – asfaltową z wbudowaniem mechanicznym o grubości 3 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 243159,23 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont drogi gminnej w Wojczycach”Remont drogi polegał będzie skropieniu nawierzchni emulsją asfaltową kationową szybkorozpadową oraz na ułożeniu po istniejącym śladzie masy ścieralnej AC 11S o grubości 4 cm o powierzchni 670,00 m2 oraz na ułożeniu o powierzchni 670,00 m2 masy warstwy wyrównawczej mieszanką mineralno – asfaltową z wbudowaniem mechanicznym o grubości 3 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 96695,12 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont dróg powiatowych w Krynicznie”Remont drogi polegał będzie skropieniu nawierzchni emulsją asfaltową kationową szybkorozpadową oraz na ułożeniu po istniejącym śladzie masy ścieralnej AC 11S o grubości 4 cm o powierzchni 1804,00 m2 oraz na ułożeniu o powierzchni 1804,00 m2 masy warstwy wyrównawczej mieszanką mineralno – asfaltową z wbudowaniem mechanicznym o grubości 3 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 265776,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu. Ogłoszenie zostało opublikowane 03.06.2022 pod nr 2022/BZP 001936080/01. Informacja dodatkowa została dodatkowa zawarta w tym polu ponieważ numer ogłoszenia nie jest nadawany automatycznie.| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |