„Budowa punktu czerpania wody do celów p - poż oraz dostawa wodomierzy”

Gmina Konarzyny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00266864
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00266864/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-19 15:48
Lokalizacja
Konarzyny, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5e1770e-e0bd-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5551935350
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachWodomierze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00266864 z dnia 2022-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa punktu czerpania wody do celów p - poż oraz dostawa wodomierzy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konarzyny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979602

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 7

1.5.2.) Miejscowość: Konarzyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-607

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 598331011

1.5.8.) Numer faksu: 598331008

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@konarzyny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konarzyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.konarzyny.pl/przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa punktu czerpania wody do celów p - poż oraz dostawa wodomierzy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5e1770e-e0bd-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266864

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011651/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa punktu czerpania wody do celów p-poż oraz dostawa wodomierzy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186415/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa punktu czerpania wody do celów p - poż oraz dostawa wodomierzy” w ramach inwestycji pn. „Przebudowa głównego wodociągu zasilającego miejscowość Żychce, odtworzenie nawierzchni chodnika po wykonaniu robót, budowa punktu czerpania wody do celów p - poż” zgodnie z zatwierdzonym projektem i pozwoleniem na budowę. Zamówienie zostało podzielone na 2 części:
Część nr 1 – „Budowa punktu czerpania wody do celów p – poż”
Zakres prac w szczególności obejmuje:
• Budowę punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych z jeziora Życheckiego dla wsi Żychce oraz stanowisko motopompy w celu obsługi ujęcia. Projektowane do wykonania urządzenie wodne zlokalizowane jest na działkach nr 118 i nr 122 obręb Zielona Huta 0004, jednostka ewidencyjna 220205_2 gmina: Konarzyny, Powiat: Chojnice, województwo: Pomorskie. Urządzenie służyć ma dla celów ochrony przeciw pożarowej.
Do powyższego zakresu należy:
- studzienka ssawna wykonana kręgów betonowych DN1000 [mm], położona 17,35 [m] od linii brzegowej ;
- rura dopływowa PE DN300 [mm], L=48,00 mb, położona 5,00 [cm] nad dnem zbiornika, zabezpieczona na wlocie przed zamuleniem filtrem siatkowy, stalowym;
- stanowisko motopompy o nawierzchni z kostki betonowej typu polbruk;
• Obsługę geodezyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.) Wartość części: 129000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Budowa punktu czerpania wody do celów p - poż oraz dostawa wodomierzy” w ramach inwestycji pn. „Przebudowa głównego wodociągu zasilającego miejscowość Żychce, odtworzenie nawierzchni chodnika po wykonaniu robót, budowa punktu czerpania wody do celów p - poż” zgodnie z zatwierdzonym projektem i pozwoleniem na budowę. Zamówienie zostało podzielone na 2 części:
Część nr 2 - „Dostawa wodomierzy”
Zamówienie polega na dostawie:
• wodomierzy ½ - DN 15 – 23 szt.
- Q3 przepływ min. – 2,5 m3/h
- gwint króćca – ¾”
- długość – 110 mm
• wodomierzy ¾ - DN 20 – 37 szt.
- Q3 przepływ min. – 4,0 m3/h
- gwint króćca – 1”
- długość – 130 mm
Wymagania ogólne:
– przeznaczenie wodomierzy – woda zimna do 30°C
– wodomierz jednostrumieniowy sucho bieżny, osmiobębenkowe liczydło
– klasa meteorologiczna min. R=160
– przystosowanie do zabudowy w pozycji poziomej lub pionowej
– wymaga się, aby wodomierze posiadały atest higieniczny
– wymaga się, aby wodomierze posiadały cechę legalizacyjną w roku dostarczenia wodomierzy
– zabezpieczenie przed działaniem pola magnetycznego
– liczydło odporne na zaparowanie
– oferowane wodomierze muszą być fabrycznie nowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze

4.5.5.) Wartość części: 6000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 15 czerwca 2022 r.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 15 czerwca 2022 r.

2022-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane