Remont drogi gminnej ul. Główna w Starych Bogaczowicach, działka nr 661
Gmina Stare Bogaczowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00266889
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00266889/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-19 16:02
- Lokalizacja
- Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed2e5229-f776-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8862572827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00266889 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej ul. Główna w Starych Bogaczowicach, działka nr 661
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Bogaczowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718283
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 132
1.5.2.) Miejscowość: Stare Bogaczowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-312
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 8452 220
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rig@starebogaczowice.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starebogaczowice.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ ; http://bip.starebogaczowice.ug.gov.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej ul. Główna w Starych Bogaczowicach, działka nr 6612.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed2e5229-f776-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266889
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233725/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIG.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania pn.: Remont drogi gminnej ul. Główna w Starych Bogaczowicach, działka nr 661.
W ramach remontu drogi przewidywane są następujące podstawowe roboty:
1. remont konstrukcji nawierzchni jezdni drogi, w celu jej wzmocnienia i uzyskania właściwych parame-trów eksploatacyjnych oraz użytkowych drogi poprzez wykonanie pakietu nowych warstw bitumicznych, po wcześniejszych naprawach miejsc w nawierzchni jezdni o zaniżonej nośności konstrukcji nawierzchni i poprzecznych pęknięć nawierzchni oraz sfrezowaniu lub rozbiórce fragmentów nawierzchni bitumicznej jezdni o charakterze spękań - przebudowa konstrukcji nawierzchni drogi sposobem „w górę”, polegająca na ułożeniu nowych warstw bitumicznych jak dla KR1, przy założeniu 15-letniego okresu obliczeniowego jej eksploatacji;
2. naprawę uszkodzeń nawierzchni jezdni zasadniczej o charakterze przełomów oraz zaniżonej nośności nawierzchni;
3. remont konstrukcji poboczy gruntowych z umocnieniem ich nawierzchni mieszanką mineralno – ka-mienną;
4. niezbędna regulacja pionowa elementów uzbrojenia inżynieryjnego znajdujących się w jezdni i na ko-ronie drogi tj. skrzynek ulicznych na zawory wodne zlokalizowane na sieci wodociągowej oraz kratki wpu-stów ściekowych i pokrywy stalowe włazów studni rewizyjno – przelotowych kanalizacji sanitarnej;
5. utwardzenie nawierzchni gruntowych zjazdów oraz wymianę zniszczonej nawierzchni bitumicznej na wjazdach bramowych i zjazdach na posesje;
6. remont i utwardzenie poszerzenia nawierzchni w km 0+790 umożliwiające bezpieczny wjazd na obiekt mostowy przez rz. Strzegomkę wyniesiony o ca 40 cm ponad nawierzchnię drogi gminnej i przylegający bezpośrednio do drogi gminnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 621346,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 687808,95 PLN
| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |