Rozbudowa i modernizacja infrastruktury SP ZOZ w Ob-kach poprzez dostosowanie prosektorium do potrzeb placówki oraz adaptacja istn. budynku na potrzeby zaplecza magazynowego i archiwum szpitalnego ...
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00266943
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00266943/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-19 17:38
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66dc1106-f24b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7871808424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00266943 z dnia 2022-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja infrastruktury SP ZOZ w Ob-kach poprzez dostosowanie prosektorium do potrzeb placówki oraz adaptacja istn. budynku na potrzeby zaplecza magazynowego i archiwum szpitalnego ...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306609
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.przybysz@powiatobornicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.oborniki.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ http://bip.powiatobornicki.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i modernizacja infrastruktury SP ZOZ w Ob-kach poprzez dostosowanie prosektorium do potrzeb placówki oraz adaptacja istn. budynku na potrzeby zaplecza magazynowego i archiwum szpitalnego ...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66dc1106-f24b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266943
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053829/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa i przystosowanie infrastruktury szpitalnej w zwiazku z COVID-19
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00220442/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PR.272.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2093603,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja I etapu rozbudowy i modernizacji infrastruktury SP ZOZ w Obornikach poprzez dostosowanie prosektorium do potrzeb placówki oraz adaptacja istniejącego budynku na potrzeby zaplecza magazynowego i archiwum szpitalnego wraz z budową miejsc stacjonowania karetek pogotowia ratunkowego i przebudową zaplecza komunikacyjnego.
2. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku prosektorium w części parterowej przeznaczonej na cele gospodarcze z częścią socjalną oraz rozbudowa istniejącego obiektu o część prosektoryjną. Obiekt objęty przebudową i zmianą sposobu użytkowania jest budynkiem podpiwniczonym, dwukondygnacyjnego z dachem płaskim o kącie nachylenia głównych połaci dachu 3st. Zmianie sposobu użytkowania zostaje poddana tylko kondygnacja parteru. Kondygnacja podziemna pełniąca funkcję archiwum pozostaje bez zmian i jest wyłączona z zakresu zamówienia. Objęty zamówieniem budynek wraz z planowaną rozbudową ma rzut rozrzeźbionego prostokąta o wymiarach maksymalnych 42,35x14,48m zgodnie z rysunkiem rzutu. W zakres prac wchodzi także nowe zagospodarowanie części terenu działki oraz wykonanie zadaszenia dla karetek nad dwoma miejscami postojowymi oraz wzdłuż drogi gdzie przewożone są zwłoki z istniejącego budynku szpitala do nowopowstającego prosektorium. Planuje się też wykonanie ogrodzenia panelowego w granicy działki oddzielającego drogę przewozu zwłok od znajdującej się obok drogi oraz ścieżki pieszej i rowerowej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. UWAGA:
1) opis przedmiotu zamówienia zawarty w dokumentacji projektowej dotyczy szerszego zakresu niż przedmiot niniejszego zamówienia. Niniejsze zamówienie nie obejmuje realizacji wiaty przy wjeździe oraz zagospodarowania terenu w zakresie przebudowy zaplecza parkingowego (w tym sieci sanitarnych i energetycznych), który to zakres robót został przeznaczony do realizacji w II etapie realizacji inwestycji.
2) poszczególne etapy robót budowlanych muszą być wykonywane w terminach i w sposób zapewniający funkcjonowanie prosektorium. W związku z powyższym wykonawca zobowiązany jest tak prowadzić roboty, aby zapewnić funkcjonowanie obiektu jak i bezpieczeństwo jego pracownikom. W tym celu należy założyć odcinkowe przesuwanie frontu robót wraz z koniecznością montażu tymczasowych przegród zabezpieczających. Organizacja robót w ścisłej, stałej współpracy z kierownikiem zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp tj. cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Uzasadnienie:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 2.675.133,00 zł brutto. W postępowaniu złożono jedną ofertę w kwocie 3.324.985,00 zł brutto.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający nie podjął decyzji o zwiększeniu kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W tym stanie rzeczy wystąpiły przesłanki do unieważnienia postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3324985,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3324985,00 PLN
| 2022-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |