Usługi psychiatryczne i psychologiczne dla mieszkańców gminy Góra Kalwaria z podziałem na zadania
Ośrodek Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00266991
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-19 21:52
- Lokalizacja
- Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1230867306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
2 przyznane
Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii EMPATIA Mayya BankivskaPiaseczno, PL
18 000 PLNCentrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii EMPATIA Mayya BankivskaPiaseczno, PL
18 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.