Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dotyczących radarowych wyświetlaczy prędkości na ul. Morskiej w Gdyni (BO)
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00267424
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00267424/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-20 09:15
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd8fd306-e7c0-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00267424 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dotyczących radarowych wyświetlaczy prędkości na ul. Morskiej w Gdyni (BO)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 761 20 00, 58 761 20 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.gdynia.pl, rzp@zdiz.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdiz.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdiz_gdynia/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dotyczących radarowych wyświetlaczy prędkości na ul. Morskiej w Gdyni (BO)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd8fd306-e7c0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00267424
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010707/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dotyczących radarowych wyświetlaczy prędkości na ul. Morskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206805/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.30.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 237815,45
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dotyczących radarowych wyświetlaczy prędkości na ul. Morskiej w Gdyni oraz wykonanie dokumentacji odbiorowej powykonawczej.
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowej, w tym uzyskanie wymaganych przepisami wszelkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień projektowych, warunków technicznych od gestorów sieci kolidujących z projektowaną inwestycją oraz opinii innych organów,
2) dostawa i montaż oraz wybudowanie na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej 8 radarowych wyświetlaczy prędkości w 4 lokalizacjach na ulicy Morskiej w Gdyni - wg lokalizacji wynikających z załączonej dokumentacji,
3) realizacja robót budowlanych na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji i w okresie rękojmi i gwarancji na roboty budowlane.
4) wykonanie dokumentacji odbiorowej powykonawczej, którą Wykonawca sporządzi i dostarczy Zamawiającemu w formie papierowej oraz w formie elektronicznej, wg ilości określonych w załączniku A1 do SWZ,
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają:
a) Program funkcjonalno-użytkowy – załącznik A1 do SWZ, zawierający opis i lokalizację inwestycji,
b) Dokumentacja powykonawcza systemu TRISTAR – załącznik A2 do SWZ,
c) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
5. Wykonawca udzieli co najmniej 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego przez Zamawiającego i Wykonawcę bez uwag.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34932000-9 - Zestawy radarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
34992200-9 - Znaki drogowe
35722000-1 - Radar
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta na zadanie: „Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dotyczących radarowych wyświetlaczy prędkości na ul. Morskiej w Gdyni (BO)”.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |