Usługa organizacji kursów zawodowych - 16 części zamówienia
Powiat Krakowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00267479
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-20 09:34
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772364194
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkół nauki jazdyUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
16 przyznanych
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
CENTRUM SZKOLEŃ MIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRosochy 43A, PL
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
Dorota GrzywnowiczSułoszowa, PL
Dorota GrzywnowiczSułoszowa, PL
—
—
ŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
ŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
ŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
AIRBORN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
ANDRZEJ LEKSWarszawa, PL
ANDRZEJ LEKSWarszawa, PL
MIROSŁAW BUCZYŃSKIWarszawa, PL
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.