Budowa rezerwowego źródła zaopatrzenia SU w Krakowie w wodę obejmująca budowę zbiornika ze stacją podnoszenia ciśnienia wraz z instalacją wodociągową, kanalizacyjną i elektroenergetyczną
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00267546
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00267546/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-20 09:54
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3af1f86a-d0ef-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6751199442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00267546 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa rezerwowego źródła zaopatrzenia SU w Krakowie w wodę obejmująca budowę zbiornika ze stacją podnoszenia ciśnienia wraz z instalacją wodociągową, kanalizacyjną i elektroenergetyczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 36
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-501
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kkowalczyk@su.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/su_krakow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa rezerwowego źródła zaopatrzenia SU w Krakowie w wodę obejmująca budowę zbiornika ze stacją podnoszenia ciśnienia wraz z instalacją wodociągową, kanalizacyjną i elektroenergetyczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3af1f86a-d0ef-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00267546
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00331028/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Realizacja projektu pn. Rezerwowe źródło zasilania Szpitala w wodę (min. 12 godzinny zapas) - ul. Kopernika 23, ul. Kopernika 21a, ul. Kopernika 38, ul. Botaniczna 3.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153737/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DFP.271.54.2022.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa rezerwowego źródła zaopatrzenia Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w wodę obejmująca budowę zbiornika ze stacją podnoszenia ciśnienia wraz z instalacją wodociągową, kanalizacyjną i elektroenergetyczną (DFP.271.54.2022.KK).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego zostały szczegółowo wskazane w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1a do SWZ) wraz z załącznikami i dokumentacją techniczną (załącznik nr 1b do SWZ*) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ). Opis przedmiotu zamówienia (wraz z dokumentacją techniczną, załącznikami i wzorem umowy) należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji wnoszonymi przez Zamawiającego w trakcie trwania postępowania (będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców).
Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia zakresu przedmiotu zamówienia w przypadku konieczności opuszczenia budynku przy ul. Kopernika 21 A w związku ze sprzedażą budynku Gminie Miejskiej Kraków. Ograniczenie dotyczy wykonania przyłącza wodociągowego od studzienki hydroforowej do miejsca włączenia nowej instalacji do istniejącej.
* Załącznik nr 1b do SWZ zawiera adres internetowy do załączników i dokumentacji technicznej składającej się na opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233140-2 - Roboty drogowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnioneUzasadnienie prawne: art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Uzasadnienie faktyczne: cena najkorzystniejszej oferty tj. Envirotech sp. z o.o., ul. Jana Kochanowskiego 7, 60-845 Poznań (tj. 3 083 610,00 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj. 2 763 631,92 zł), a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3083610,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4360000,00 PLN
| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |