Organizacja i realizacja wypoczynku letniego – kolonii letnich
REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00267634
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-20 10:15
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542617249
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
Wykonawcy
6 przyznanych
POLTUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
85 560 PLNPOLTUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
85 560 PLNBIURO PODRÓŻY KON TIKI ŁABAZ I GROCHANTZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
84 780 PLNBIURO PODRÓŻY KON TIKI ŁABAZ I GROCHANTZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
84 660 PLNBIURO PODRÓŻY KON TIKI ŁABAZ I GROCHANTZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
84 660 PLNBIURO PODRÓŻY KON TIKI ŁABAZ I GROCHANTZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
106 020 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.