Wykonanie robót budowlanych w ramach Budżetu Obywatelskiego w 2022 roku, z podziałem na dwie części zamówienia, zwane również „Zadaniami” - pełna nazwa w dokumentach zamówienia

Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00267823
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00267823/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-20 10:57
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2732d411-cc5d-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
5471121303
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MATBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 0
242 222,92 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MATBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 1
145 140,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00267823 z dnia 2022-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach Budżetu Obywatelskiego
w 2022 roku, z podziałem na dwie części zamówienia, zwane również „Zadaniami” - pełna nazwa
w dokumentach zamówienia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070493318

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Michała Grażyńskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 4726010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzd.bielsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.bielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach Budżetu Obywatelskiego
w 2022 roku, z podziałem na dwie części zamówienia, zwane również „Zadaniami” - pełna nazwa
w dokumentach zamówienia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2732d411-cc5d-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00267823

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025297/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budżet obywatelski - Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym: Zad. 1 - wymiana nawierzchni w rejonie budynku ul. Czecha 3, Zad. 2 - wymiana nawierzchni ulic Księcia Przemysława i Piastów Śląskich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00149569/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 88-22/IZ/19/B/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia podzielono na dwie części (zwane również „Zadaniami”).
Zadanie nr I - Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez wymianę nawierzchni ul. Bronisława Czecha w rejonie budynku ul. Bronisława Czecha 3;

Zakres robót dla Zadania nr 1, obejmuje w szczególności:
– rozebranie nawierzchni chodnika i jezdni;
– rozebranie krawężników;
– wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego;
– ułożenie krawężników betonowych;
– wykonanie nawierzchni chodników i jezdni;
– regulację istniejących urządzeń;
– budowę wpustów i przykanalików.

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne ww. części zamówienia (Zadania). Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną lub obie części zamówienia.
Wybór oferty najkorzystniejszej nastąpi oddzielnie dla każdej części zamówienia – każdego Zadania.
Dla każdej części zamówienia zostanie zawarta oddzielna umowa.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziałach III - V Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 150305,04 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia podzielono na dwie części (zwane również „Zadaniami”).
Zadanie nr II – Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez wymianę nawierzchni ul. Księcia Przemysława i Piastów Śląskich.
Zakres robót Zadanie nr 2, obejmuje w szczególności:
– rozebranie nawierzchni chodnika i jezdni;
– rozebranie krawężników;
– wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego;
– ułożenie krawężników betonowych;
– wykonanie nawierzchni chodników i jezdni;
– regulację istniejących urządzeń;
– budowę wpustów i przykanalików.

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne ww. części zamówienia (Zadania). Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną lub obie części zamówienia.
Wybór oferty najkorzystniejszej nastąpi oddzielnie dla każdej części zamówienia – każdego Zadania.
Dla każdej części zamówienia zostanie zawarta oddzielna umowa.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziałach
III - V Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 142397,55 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242222,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242222,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242222,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MATBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532512312

7.3.3) Ulica: Węglowa 5

7.3.4) Miejscowość: Żywiec

7.3.5) Kod pocztowy: 34-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242222,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145140,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145140,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145140,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MATBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532512312

7.3.3) Ulica: Węglowa 5

7.3.4) Miejscowość: Żywiec

7.3.5) Kod pocztowy: 34-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145140,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2022-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane