Przebudowa trzech odcinków dróg w Strojcu w gminie Praszka - Etap I

Gmina Praszka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00268091
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00268091/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-20 11:52
Lokalizacja
Praszka, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8fb90041-f14b-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5761487260
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00268091 z dnia 2022-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa trzech odcinków dróg w Strojcu w gminie Praszka - Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Praszka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398592

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 13

1.5.2.) Miejscowość: Praszka

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-320

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@praszka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.praszka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/praszka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa trzech odcinków dróg w Strojcu w gminie Praszka - Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fb90041-f14b-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013830/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa fragmentu ul. Słonecznej i Szkolnej oraz drogi wewnętrznej koło cmentarza parafialnego w Strojcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216875/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPRR.V.042.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa trzech odcinków dróg w Strojcu w gminie Praszka - Etap I. Szczegółowy zakres rzeczowy określają: projekt techniczny (od początku zakresu przy ul. Szkolnej do posesji przy ul. Słonecznej 24 w Strojcu), przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierza przeznaczyć na wykonanie zadania 940 000,00 zł. W wyznaczonym terminie zamawiający otrzymał 2 oferty, w tym najniższa cena brutto wynosi 1 120 368,35 zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na wykonanie zadania do ceny oferty. W takim przypadku, na podstawie art. 255 pkt 3 zamawiający zobowiązany jest do unieważnienia postepowania.
2022-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane