BUDOWA SKATEPARKU WRAZ Z UTWARDZENIEM ORAZ ELEMENTAMI MAŁEJ ARCHITEKTURY I OŚWIETLENIEM SOLARNYM PRZY UL. SZKOLNEJ W BUKOWNIE
GMINA BUKOWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00268115
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00268115/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-20 11:58
- Lokalizacja
- Bukowno, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-392ae6f5-fc57-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6371998065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00268115 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA SKATEPARKU WRAZ Z UTWARDZENIEM ORAZ ELEMENTAMI MAŁEJ ARCHITEKTURY I OŚWIETLENIEM SOLARNYM PRZY UL. SZKOLNEJ W BUKOWNIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BUKOWNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Bukownie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257481
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Bukowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-332
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 326261835
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: INWESTYCJE@UMBUKOWNO.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umbukowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-bukowno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA SKATEPARKU WRAZ Z UTWARDZENIEM ORAZ ELEMENTAMI MAŁEJ ARCHITEKTURY I OŚWIETLENIEM SOLARNYM PRZY UL. SZKOLNEJ W BUKOWNIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-392ae6f5-fc57-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268115
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029718/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa ogólnodostępnego terenowego urządzenia sportowego - skate parku przy ul. Szkolnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239511/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP.7013.1.2020
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 878555,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: BUDOWA SKATEPARKU WRAZ Z UTWARDZENIEM ORAZ
ELEMENTAMI MAŁEJ ARCHITEKTURY I OŚWIETLENIEM SOLARNYM PRZY UL. SZKOLNEJ W BUKOWNIE
Wykonanie robót, obejmować będzie m.in.:
- Wyburzenie istniejących fundamentów;
- Splantowanie i oczyszczenie terenu objętego zakresem opracowania, przygotowanie go pod wykonanie projektowanych
nawierzchni;
- Usunięcie drzew kolidujących z inwestycją;
- Wytycznie projektowanego skateparku oraz elementów małej architektury;
- Roboty ziemne – wyprofilowanie podłoża;
- Wykonanie skateparku żelbetowego – wg projektu konstrukcji;
- Budowę utwardzonych dojść do obiektu;
- Montaż tablicy z regulaminem;
- Montaż ławek oraz koszy na śmieci;
- Montaż masztów pod oprawy solarne;
- Wykonanie nasadzeń zastępczych;
- Humusowanie i obsianie trawą terenu przyległego w niezbędnym zakresie;
- Uporządkowanie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262300-4 - Betonowanie
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |