MODERNIZACJA POSADZKI GARAŻY W WODNYM CENTRUM REKREACYJNO SPORTOWYM AQUASFERA W OLSZTYNIE PRZY Al. M. J. PIŁSUDSKIEGO 69B
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00268134
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00268134/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-20 12:03
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1a101ab-e253-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7393814854
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00268134 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA POSADZKI GARAŻY W WODNYM CENTRUM REKREACYJNO SPORTOWYM AQUASFERA W OLSZTYNIE PRZY Al. M. J. PIŁSUDSKIEGO 69B
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280563559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołnierska 13a
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-558
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@osir.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osir.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka admnistracyjna jednostki samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA POSADZKI GARAŻY W WODNYM CENTRUM REKREACYJNO SPORTOWYM AQUASFERA W OLSZTYNIE PRZY Al. M. J. PIŁSUDSKIEGO 69B2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1a101ab-e253-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039757/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja posadzki garaży WCRS Aquasfera
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00190908/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.171.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 5089578,85 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1382113,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowo - naprawczych posadzki garaży spowodowanych przeciekami wody przez stropy i posadzki garaży ogólnodostępnych w budynku Wodnego Centrum Rekreacyjno – Sportowym Aquasfera w Olsztynie przy al. M.J. Piłsudskiego
Do realizacji Zamawiający przyjmuje zaprezentowany wariant nr II z ekspertyzy technicznej. Wariant ten uwzględnia całkowitą wymianę posadzki na stropie nad poziomem -2. Zakres obejmuje w szczególności: 1. Roboty przygotowawcze wymagane w zakresie opracowania technicznego i zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom obiektu 2. Usunięcie wszystkich warstw wykończeniowych stropu (posadzka i izolacja), odwodnienia liniowego oraz dylatacji konstrukcyjnych. 3. Usunięcie wyprawy ze ścian i słupów na wysokość około 0,2 m. 4. Przygotowanie górnej powierzchni stropu do ułożenia warstwy izolacji przeciwwilgociowej. 5. Wypełnienie ubytków i wykonanie ewentualnych iniekcji uszczelniających płyty stropowej od góry. 6. Wykonanie systemowych dylatacji konstrukcyjnych. 7. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej. 8. Wykonanie warstwy posadzki wraz z montażem wpustów odwodnieniowych i podłączeniem ich do kanalizacji odwadniającej. 9. Oględziny konstrukcji i wykonanie ewentualnych prac naprawczych w przypadku stwierdzenia usterek spowodowanych dotychczasowymi nieszczelnościami 10. Zapewnienie odpowiednich spadków 11. Prace porządkowe 2 Zakres prac remontowych nie będzie naruszał głównych elementów konstrukcyjnych budynku. Uwaga: dopuszcza się jedynie użycie materiałów do izolacji oraz odwodnienia jako system /jeden producent/, zaleca się korzystanie ze specjalistycznego wsparcia technicznego producenta hydroizolacji. Szczegółowy zakres określa dokumentacja projektowa autorstwa 1. „Ekspertyza techniczna” JMT Consulting Project, ul. Hryniewickiego 6B/143, 81-340 Gdynia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie Art. 255. ust.1 – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie Art. 255. ust.1 – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |