Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie etap II
GMINA SICIENKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00268433
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00268433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-20 13:01
- Lokalizacja
- Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-929a80ce-e64a-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5542657609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00268433 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mrotecka
1.5.2.) Miejscowość: Sicienko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 31 17 431/432
1.5.8.) Numer faksu: 52 31 17 400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@sicienko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.sicienko.pl/index.php?app=przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-929a80ce-e64a-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003649/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197615/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.46.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1648768,72 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1461543,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie etap II”
Zakres robót obejmuje:
- odkopanie ścian piwnicznych budynku, uzupełnienie miejsc zdegradowanych przez penetrację wilgoci oraz wykonanie hydroizolacji ścian fundamentowych od zewnątrz wraz z przywróceniem terenu do stanu pierwotnego,
- wykonanie renowacji elewacji poprzez czyszczenie ciśnieniowe, naprawę rys (spękań) muru, rekonstrukcję gzymsów, wykonanie hydroizolacji, wykonanie tynków renowacyjnych oraz przemalowanie elewacji,
- wymiana nieszczelnych rynien i rur spustowych wraz z wymianą części opierzenia dachowego,
- skucie zawilgoconych tynków ścian piwnicznych od wewnątrz oraz wykonanie tynku magazynującego sole i wykonaniem powłoki malarskiej,
- osuszenie posadzek w piwnicach, wykonanie naprawy miejsc zdegradowanych wraz z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej oraz termicznej, wykonanie nowych posadzek z płytek z kamieni sztucznych,
- przeprowadzenie robót remontowych w trzech pomieszczeniach piwnicy – pomieszczenie harcówki, młodych wynalazców oraz WC wraz z poszerzeniami otworów drzwiowych w ciągu komunikacyjnym oraz remont instalacji wewnętrznych.
Prosimy zwrócić uwagę, że załączona do SWZ dokumentacja projektowa dotyczy szerszego zakresu niż przedmiotowe zamówienie. W ofercie należy uwzględnić tylko te części dokumentacji, które dotyczą niniejszego zamówienia.
Budynek wpisany jest do rejestru zabytków województwa kujawsko-pomorskiego prowadzonego przez Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1792000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1792000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1792000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jawor sp z.o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792304517
7.3.3) Ulica: Chrobrego 121
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1792000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni
| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |