Modernizacja i rozbudowa pięciu siłowni zewnętrznych administrowanych przez MZUK
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00268488
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00268488/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-20 13:13
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96da4bde-e630-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00268488 z dnia 2022-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i rozbudowa pięciu siłowni zewnętrznych administrowanych przez MZUK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 335 -04-10
1.5.8.) Numer faksu: 32 231-00-32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuk.bip.gliwice.eu/zamowieniaPubliczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i rozbudowa pięciu siłowni zewnętrznych administrowanych przez MZUK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96da4bde-e630-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268488
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017712/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa, rozbudowa, modernizacja 4 siłowni zewnętrznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196623/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK.EPZ.50.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DOTYCZY CZĘŚCI 1:Siłownia zewnętrzna przy ul. Syriusza/Gwizdy Polarnej w Gliwicach (działka nr 94, obręb Kopernik):
Roboty będą polegać na częściowym, punktowym rozebraniu nawierzchni z kostki brukowej wokół istniejących urządzeń siłowych. Demontażu 5 szt. dwustanowiskowych urządzeń siłowych typu fitness wraz z fundamentami. Prace polegające na usunięciu istniejących fundamentów wykonywane będą sposobem ręcznym lub mechanicznym z użyciem odpowiednich narzędzi i maszyn. Gruz uzyskany z tych wykopów zostanie wywieziony na wysypisko.
Wykonanie nowych fundamentów pod stanowiska do ćwiczeń oraz montaż 5 szt. nowych dwustanowiskowych urządzeń siłowych otrzymanych od Zamawiającego. Wykonawca jest odpowiedzialny za odbiór urządzeń z terenu bazy MZUK, transport i montaż we wskazanych miejscach przez Zamawiającego.
Końcowym elementem robót ziemnych będzie ponowne ułożenie kostki brukowej, ewentualne uzupełnienie brakującej kostki brukowej na wzór istniejącej oraz uporządkowanie terenu. Montaż urządzeń, fundamentowanie oraz podbudowa zgodnie z technologią producenta.
Wykaz urządzeń:Stanowisko nr 1 - podciągacz / wioślarz Stanowisko nr 2 – wypychacz / motyl Stanowisko nr 3 – duże koło tai-chi / jeździec Stanowisko nr 4 – orbitrek / biegacz Stanowisko nr 5 – narciarz / rower.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.5.) Wartość części: 30586,39 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DOTYCZY CZĘŚCI 2:Siłownia zewnętrzna Al. Sikornik w Gliwicach (działka nr 545, obręb Sikornik):
Roboty będą polegać na częściowym, punktowym rozebraniu nawierzchni z kostki brukowej wokół istniejących urządzeń siłowych. Demontażu 7 szt. dwustanowiskowych urządzeń siłowych typu fitness wraz z fundamentami. Prace polegające na usunięciu istniejących fundamentów wykonywane będą sposobem ręcznym lub mechanicznym z użyciem odpowiednich narzędzi i maszyn. Gruz uzyskany z tych wykopów zostanie wywieziony na wysypisko.
Wykonanie nowych fundamentów pod stanowiska do ćwiczeń oraz montaż 7 szt. nowych dwustanowiskowych urządzeń siłowych otrzymanych od Zamawiającego. Wykonawca jest odpowiedzialny za odbiór urządzeń z terenu bazy MZUK, transport i montaż we wskazanych miejscach przez Zamawiającego.
Końcowym elementem robót ziemnych będzie ponowne ułożenie kostki brukowej, ewentualne uzupełnienie brakującej kostki brukowej na wzór istniejącej oraz uporządkowanie terenu. Montaż urządzeń, fundamentowanie oraz podbudowa zgodnie z technologią producenta. Wykaz urządzeń: Stanowisko nr 1 - drabinka / motyl Stanowisko nr 2 – prasa nożna / wioślarz Stanowisko nr 3 – wypychacz / podciągacz Stanowisko nr 4 – jeździec / biegacz Stanowisko nr 5 – orbitrek / twister Stanowisko nr 6 – narciarz / rower Stanowisko nr 7 – stepper / wahadło
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.5.) Wartość części: 42111,34 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DOTYCZY CZĘŚCI 3:Siłownia zewnętrzna przy ul. Magnolii/Orchidei w Gliwicach (działka nr 176/2, obręb Wilcze Gardło):
Roboty będą polegać na demontażu istniejącej nawierzchni z czarnych mat przerostowych (28m2) wraz z wierzchnią warstwą humusu ok. 10 cm. Demontażu 1 szt. ławki i 3 szt. urządzeń siłowych typu fitness wraz z fundamentami, oraz 7 mb obrzeży betonowych. Odzyskane obrzeża należy wykorzystać do wykonania nowego miejsca do ćwiczeń w miejscu zdemontowanej ławki. Prace polegające na usunięciu istniejących fundamentów i wierzchniej warstwy humusu wykonywane będą sposobem ręcznym lub mechanicznym z użyciem odpowiednich narzędzi i maszyn. Gruz uzyskany z tych wykopów zostanie wywieziony na wysypisko.
Wykonanie nowych fundamentów pod stanowiska do ćwiczeń oraz montaż 3 szt. nowych dwustanowiskowych urządzeń siłowych otrzymanych od Zamawiającego. Wykonawca jest odpowiedzialny za odbiór urządzeń z terenu bazy MZUK, transport i montaż we wskazanych miejscach przez Zamawiającego.
Końcowym elementem robót ziemnych będzie uzupełnienie i wyrównanie terenu humusem, ponowne ułożenie zakupionej Przez Wykonawcę nowej nawierzchni bezpiecznej z zielonych mat przerostowych (38 m2) oraz uporządkowanie terenu. Montaż urządzeń, fundamentowanie oraz podbudowa zgodnie z technologią producenta.
Wykaz urządzeń: Stanowisko nr 1 - podciągacz / wypychacz Stanowisko nr 2 – orbitrek / twister Stanowisko nr 3 – ławka z dwoma rowerkami
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.5.) Wartość części: 27398,37 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Siłownia zewnętrzna przy ul. H. Bienka w Gliwicach (działka nr 22/11, obręb Żorek):Roboty będą polegać na zmianie miejsca usadowienia elementów małej architektury tj. 2 ławki i 2 stojaki rowerowe (dokładne miejsca ponownego montażu zostaną wskazane przez Zamawiającego po wykonaniu pozostałych prac). Wykonaniu ok. 60 m2 nawierzchni z kostki brukowej pod stanowiska do ćwiczeń na wzór istniejącej (krawędź wokół obrzeża w kolorze żółtym). Wykonanie korytowania na głębokość 24,0 cm (istniejąca nawierzchnia darń). Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 15,0 cm, następnie wykonanie podsypki cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm, wykonanie nawierzchni z bezfazowej kostki betonowej gr. 6 cm w kolorze grafitowym. Wykonanie fundamentów pod stanowiska do ćwiczeń oraz zakup i montaż 3 szt. nowych dwustanowiskowych urządzeń siłowych. Urządzenia zostały szczegółowo opisane w dokumentacji projektowej. Montaż urządzeń, fundamentowanie oraz podbudowa zgodnie z technologią producenta.
Wykaz urządzeń: Stanowisko nr 1 - sztanga w leżeniu - pylon - narciarz biegowy Stanowisko nr 2 – urz. do ćwiczeń klatki piersiowej – pylon - ławka do ćwiczeń mięśni ud Stanowisko nr 3 – motyl dla osób niepełnosprawnych – pylon - wyciskanie dla osób niepełnosprawnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.5.) Wartość części: 74377,98 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
DOTYCZY CZĘŚCI 5:Siłownia zewnętrzna przy ul. Jasnej w Gliwicach (działka nr 201, obręb Trynek):
Roboty będą polegać na demontażu 2 zatoczek (20 m2) alejki z kostki brukowej wraz z betonowymi obrzeżami i 9 szt. ławek. Usunięciu wierzchniej warstwy darni (304 m2), uzupełnieniu i wyrównaniu terenu humusem. Wykonaniu punktowych fundamentów pod stanowiska do ćwiczeń oraz montaż nawierzchni bezpiecznej z mat przerostowych.
Projekt zakłada wyposażenie siłowni w 19 stanowisk do ćwiczeń w tym 2 dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, 2 tablice regulaminowe oraz 10 stojaków na rowery. Maszyny treningowe, tablice regulaminowe i stojaki na rowery, będą montowane równolegle do istniejącego ciągu pieszego. Urządzenia będą ustawione z zachowaniem stref bezpieczeństwa. Montaż urządzeń, fundamentowanie oraz podbudowa zgodnie z technologią producenta.
Wykonawca zobowiązany jest do:- zakupu i montażu 2 szt. tablic regulaminowych,- zakupu i montażu 10 szt. stojaków na rowery,- zakupu i montażu nawierzchni z mat przerostowych wraz z biowłókniną z nasionami traw 330 m2,- odbiorze, dostawie na teren budowy i montażu 19 szt. maszyn treningowych własność MZUK.- ponownym montażu ławek we wskazanych miejscach przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.5.) Wartość części: 135369,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |